Udalosti/Kurzy

Pozývame ŤA s nami osláviť nielen februárový spln, ale aj začiatok novej etapy, nový lunárny rok - rok vodného zajaca. Cez dynamické špirálovanie a jemný yin flow otvoríme telo, myseľ a srdce nekonečným možnostiam, ktoré nám nový začiatok otvára. Na záver sa ponoríme hlbšie do seba, spojíme sa s našimi túžbami a umožníme im vyjsť na svetlo.
Viac o lekcii...

Dve hodiny nabité vedomosťami o anatómii, technickom nastavení a o práci s dychom. Priestor na pochopenie individuálnej fyziologickej stavby tela, na otázky a diskusiu. Zistíš na čo sa zamerať, aby si z cvičenia jogy pre seba vyťažil/a maximum. Workshop vhodný pre každého, koho láka joga. Či už si profi jogín, alebo začiatočník. Dovoľ si objaviť nový rozmer jogy a pohybu.
Viac o workshope...


Príď sa k nám zrelaxovať na lekciu BODY & MIND. Na tejto lekcii spojíme krásne cvičenie s relaxáciou a meditáciou. Čaká ŤA príjemné relaxačné cvičenie, ktoré uvoľní tvoje telo, myseľ a pohladí dušu. Cvičenie plynule prejde do VEDENEJ MEDITÁCIE, ktorá ŤA ešte viac uvoľní, vyčistí TI hlavu a dokonale zrelaxuje telo aj myseľ. Odídeš od nás ako nový človek, pripravený na výzvy nového týždňa.
Viac o lekcii...

Zaži s nami dokonalý víkend plný radosti z pohybu, relaxu, sebapoznávania, prírody, pohody, kvalitného jedla a dobrej spoločnosti. FITPOBYT v krásnom Hoteli Grandhotel Tatra****, ktorý je oázou komfortu a luxusu v lone prekrásnej prírody valašskej krajiny v malebnej obci Veľké Karlovice.
Viac o FITPOBYTE...

UPLYNULÉ

Pozývame ŤA na workshop, kde sa dozvieš viac o Tradičnej čínskej medicíne a o tom, ako si v zime udržať zdravie a rovnováhu. O tom, ktorý z piatich elementov v tomto období prevláda, ktoré orgány a ako posilniť. Čakajú ŤA praktické rady, tipy, cvičenia a dietetické odporúčania. A ešte omnoho viac.
Viac o workshope...
 

Komplexná diagnostika zdravotného stavu podľa princípov Tradičnej čínskej medicíny (TČM), ktorá TI ponúkne komplexný obraz toho, v akom stave sa nachádzaš. Detailný rozhovor o zdravotnom stave, príznakoch ochorenia a akýchkoľvek iných vychýleniach zo stavu rovnováhy na úrovni fyzickej, emočnej, či psychickej.
Viac o diagnostike...

Pre každého, kto si chce vychutnať dokonalý zážitok a jedinečné spojenie jogy, meditácie, zvukoterapie, prednášky a rozhovorov sme pripravili WORKSHOP s Vierkou Ayisi.
Viac o workshope...

Chceš si vyskúšať BOX, ale nemáš žiadne skúsenosti? Pripravili sme si MASTER CLASS, ktorá ŤA prevedie základmi. Naučíš sa základné princípy boxerského umenia, prácu nôh a celého tela pri úderoch na vrece i na “lapy” s trénerom.
Viac o workshope...

Súkromný skupinový tréning pre skupiny známych, kamarátov, kolegov, či rodinných príslušníkov, ktorí chcú spoločne cvičiť, zdieľať radosť z pohybu a zároveň spolu tráviť čas a pracovať na dosahovaní svojich cieľov bez prítomnosti ďalších ľudí.
Viac o tréningu...