Udalosti/Kurzy

Poď s nami osláviť naše prvé narodeniny a uži si deň plný zábavy, pohybu, úsmevov a radosti. Energia, tanec, sila, dynamika, ale aj jemnosť a harmónia. To všetko môžeš zažiť za jeden deň u nás vo FIT.me. Vstup zdarma.
Viac o podujatí...

Pre každého, kto si chce vychutnať dokonalý zážitok a jedinečné spojenie jogy, meditácie, zvukoterapie, prednášky a rozhovorov sme pripravili WORKSHOP s Vierkou Ayisi.
Viac o workshope...

Pozývame ťa na 8 TÝŽDŇOVÝ KURZ JOGY - Joga s ľahkosťou pohybu s Ľubkou. Tento kurz je zameraný na objavenie ľahkosti pohybu, uvoľnenie svalstva, stuhnutých oblastí a zlepšenie celkového držania tela, fyzickej sily a mobility. Spája v sebe YIN JOGU s dynamickými aspektami Vinyasa JOGY.
Viac o kurze...

Pozývame ťa na 8 TÝŽDŇOVÝ KURZ JOGY - Sunshine sequence - Slnečná zostava s Ľubkou. Táto zostava je upravená a zostavená s pochopením pre individualitu a jedinečnosť fyzického tela. Je to dynamická sekvencia zameraná na získanie pevnosti a sily, kontroly pohybu, kondície a správneho nastavenia pre maximálny pôžitok z pohybu.
Viac o kurze...

Zaži s nami dokonalý víkend plný radosti z pohybu, relaxu, sebapoznávania, prírody, pohody, dobrého jedla a dobrej spoločnosti. FITPOBYT v krásnom prostredí Vršatského Podhradia v novom Hoteli Jasoň.
Viac o FITPOBYTE...

UPLYNULÉ

Full Moon/Spln je etapa uzavretia cyklu. Je to čas, kedy mesiac prišiel do poslednej fázy, v plnosti svetla, naplnil svoj potenciál. Čas, keď sme dorazili do bodu, kde sa môžeme zastaviť, zhlboka nadýchnuť a pozrieť sa späť, k počiatku, uvedomiť si, kam až sme prišli. Retrospekcia. Vďačnosť.
Viac info čoskoro...

Kurz pre všetky detičky, ktoré chcú zažiť plno zábavy a "cestovania" po svete a cez rozprávky spoznať rozličné krajiny a pôvod tancov. Na Zumbu pozývame všetky deti, ktoré potrebujú uvoľniť svoju energiu, chcú sa zabávať, spoznať nových kamošov a mať radosť z pohybu.
Viac o kurze...

Chceš si vyskúšať BOX, ale nemáš žiadne skúsenosti? Pripravili sme si MASTER CLASS, ktorá ŤA prevedie základmi. Naučíš sa základné princípy boxerského umenia, prácu nôh a celého tela pri úderoch na vrece i na “lapy” s trénerom.
Viac o workshope...

Pozývame ŤA na Špeciálnu 90 minútovú BODY & MIND lekciu, ktorou spolu začneme sviatočné štvrtkové ráno. Na tejto lekcii spojíme krásne cvičenie s príjemnou relaxáciou, konkrétne BODYART s VEDENOU MEDITÁCIOU.
Viac o lekcii...

Súkromný skupinový tréning pre skupiny známych, kamarátov, kolegov, či rodinných príslušníkov, ktorí chcú spoločne cvičiť, zdieľať radosť z pohybu a zároveň spolu tráviť čas a pracovať na dosahovaní svojich cieľov bez prítomnosti ďalších ľudí.
Viac o tréningu...