Udalosti/Kurzy

Pozývame ťa na 6 - TÝŽDŇOVÝ KURZ Zdravý Chrbát so Silviou. Tento kurz ŤA naučí lepšie vnímať svoje telo cez vedomý pohyb a spojenie s dychom. Zlepší sa tvoje držanie tela a tvoj chrbát bude silnejší. Posilníš hlboký stabilizačný systém (CORE) a zmierniš napätie nielen v chrbte, ale aj ramenách, či bedrách. Cvičenie slúži ako prevencia, alebo na zmiernenie bolestí chrbta.
Viac o kurze...

Všetky detičky od 3 do 10 rokov, ktoré radi tancujú a zabávajú sa, pozývame k nám osláviť DEŇ DETÍ so ZUMBOU a s našou skvelou inštruktorkou Jankou, ktorá si pre detičky pripravila zaujímavý program plný súťaží, hier a tanca.
Viac info...

Potrebuješ pred letom ešte doladiť formu do plaviek? Alebo sa konečne nakopnúť k cvičeniu, aj keď nemáš veľa času? Nedostatok času už nie je výhovorka. O tom ŤA presvedčíme na našom novom kurze - DO LETA FIT za 30 minút. Čakajú ťa krátke, no dynamické, intenzívne a najmä efektívne trénigy, ktoré naštartujú tvoje chudnutie a vyformujú postavu. 

Príď sa k nám zrelaxovať na lekciu BODY & MIND. Na tejto lekcii spojíme krásne cvičenie s relaxáciou, meditáciou a zvukoterapiou. Čaká ŤA príjemné relaxačné cvičenie, ktoré uvoľní tvoje telo, myseľ a pohladí dušu. Cvičenie plynule prejde do VEDENEJ MEDITÁCIE spojenej so soundhealingom, ktorá ŤA ešte viac uvoľní, vyčistí TI hlavu a dokonale zrelaxuje telo aj myseľ. Odídeš od nás ako nový človek.
Viac o lekcii...

Zaži, ako sa pohyb prostredníctvom fasciálnej jogy, dynamického špirálovania a čchi-kungu stretáva s tvorivým vyjadrením pomocou kresby,  aby v TEBE vytvoril hlbokú transformáciu a stelesnil novú verziu TEBA. Priestor a čas na stretnutie so sebou samým v čistej prirodzenej podobe a forme. Dvojhodinový zážitok synergie tela, mysle a srdca. Poď zažiť aké to je, keď vypneš hlavu, zostúpiš do srdca a zažívaš vnútornú rovnováhu a harmóniu.
Viac o workshope...

Zaži s nami dokonalý víkend plný radosti z pohybu, relaxu, sebapoznávania, prírody, pohody, kvalitného jedla a dobrej spoločnosti. FITPOBYT v krásnom Hoteli Grandhotel Tatra****, ktorý je oázou komfortu a luxusu v lone prekrásnej prírody valašskej krajiny v malebnej obci Veľké Karlovice.
Viac o FITPOBYTE...

UPLYNULÉ

Pozývame ŤA s nami osláviť prvý jarný spln, ktorý sa nazýva Ružový spln. Tento spln je v znamení Váh a hovorí nám, že ani jeden extrém nie je prospešný. Z dvoch opačných pólov vstupujeme do jednoty, rovnováhy. Tento jogový rituál sa bude niesť v znamení jemného láskavého pohybu.  Spojenie YIN fasciálnej JOGY, QiGongu a meditácie.
Viac o lekcii...

Pre každého, kto si chce vychutnať dokonalý zážitok a jedinečné spojenie jogy, meditácie, zvukoterapie, prednášky a rozhovorov sme pripravili WORKSHOP s Vierkou Ayisi.
Viac o workshope...

Dve hodiny nabité vedomosťami o anatómii, technickom nastavení a o práci s dychom. Priestor na pochopenie individuálnej fyziologickej stavby tela, na otázky a diskusiu. Zistíš na čo sa zamerať, aby si z cvičenia jogy pre seba vyťažil/a maximum. Workshop vhodný pre každého, koho láka joga. Či už si profi jogín, alebo začiatočník. Dovoľ si objaviť nový rozmer jogy a pohybu.
Viac o workshope...