Udalosti/Kurzy

Ak máš nedostatok pohybu, sedavé zamestnanie, opakujúci sa pohybový stereotyp a v dôsledku toho trpíš rôznymi bolestiami, pozývame ŤA na 4-týždňový kurz s fyzioterapeutkou. Cvičenie zamerané na správne dýchanie, zlepšenie flexibility, posilnenie hlbokého stabilizačného systému a jednotlivých svalových skupín. Kurz je určený pre tých, ktorým intenzívne cvičenie spôsobuje problémy a tak isto pre tých, ktorých bolesť limituje a obmedzuje, a nevedia, ako začať cvičiť.
Viac o kurze...

Pozývame ŤA na workshop zameraný na prácu s emóciami. Prejdeme si jednotlivými emóciami a povieme si o ich dopade na naše telo. Povieme si aj to, ako predísť chorobám, ak správne uchopíme prácu s emóciami, ako sa somatizujú (prejavujú) nespracované emócie v podobe chorôb na tele.
Viac o workshope...

Poď sa s nami naladiť na vianočnú atmosféru, nabiť sa pozitívnou energiou, nachvíľku zabudnúť na vianočné prípravy a zhon. Jednoducho si len užiť pohyb, a po ňom aj relaxáciu a zopár vianočných dobrôt. Naša VIANOČNÁ PÁRTY začne dynamickou posilňovaciou lekciou - FIT Step, ktorá bude od januára NOVINKOU v našom rozvrhu, a bude pokračovať obľúbenou BODY & MIND lekciou so Soundhealingom. Potom spolu pokecáme pri nealko punči a koláčiku.

Obľúbená BODY & MIND lekcia je tentokrát súčasťou našej VIANOČNEJ PÁRTY. Vianočná lekcia, z ktorej 50 minút venuješ svojmu TELU (fyzickému cvičeniu) a 25 minút venuješ svojej MYSLI (vedenej meditácii a zvukoterapii). Čaká ŤA  BODYART - príjemné relaxačné cvičenie, ktoré uvoľní tvoje telo, myseľ a pohladí dušu. Cvičenie plynule prejde do VEDENEJ MEDITÁCIE spojenej so soundhealingom, ktorá ŤA ešte viac uvoľní a vyčistí TI hlavu. Odídeš od nás ako nový človek.
Viac o lekcii...

Medzi sviatkami ŤA pozývame na krásny splnový RITUÁL s Alžbetkou. Splny sú časom uvoľnenia. Decembrový Spln otvára bránu na opustenie toho, čo nám už neslúži a privítanie nových mantier v súlade so svojimi víziami. Ceremónia tohto Splnu bude spojená s kakao ceremóniou pre hlbšie uvoľnenie mysle a tela. Spojenie jemnej asána praxe, meditácie a zvukovej terapie pri šálke ceremoniálneho Peruánskeho kakaa.
Viac o lekcii...

Všetky budúce mamičky pozývame na ďalší kurz cvičenia s fyzioterapeutkou. Čakajú ŤA terapeutické techniky a cvičenia, ktoré TI pomôžu zmierniť bolesti a nepohodlie spojené s tehotenstvom a pripravia ŤA na pôrod. Náš kurz TI pomôže čo najlepšie zvládnuť zmeny, ktoré tvoje telo čakajú a poskytne množstvo praktických rád ohľadom cvičenia, či držania tela a nevynecháme ani popôrodnú starostlivosť.
Viac o kurze...

Pranayama je jeden z hlavných pilierov jogy. Dych je to, čo ŤA vedie z ásany do ásany, to, čo TI umožní hlbšie precítenie pozície, a aj to, čo prenesie pozornosť tvojej mysle do prítomného okamihu. Je základom pri meditáciach a je dostupný každému. Ak si doteraz nevenoval/a pozornosť dychu vo svojej jogovej praxi, možno je čas začať. Posunie to tvoju prax do iných sfér.  Počas 8-týždňového kurzu sa naučíš 4 základné techniky, ktoré spolu súvisia, nadväzujú na seba a pomôžu TI v meditáciach, pri joge, a aj v bežnom zivote, keď myseľ ide na plné obrátky.
Viac o kurze...

Pozývame ťa na TÝŽDŇOVÝ KURZ JOGA pre Zdravý Chrbát s Ľubkou. Na tomto kurze sa naučíš, ako uvoľniť chrbát, posilniť ho a objaviť jeho nepoznanú pohyblivosť - mobilitu, spolu s ľahkosťou pohybu. Objavíš kompaktnosť a dokonalosť fyzického tela. Zmení sa tvoje držanie tela, aj tvoja psychika.
Viac o kurze...

Každá žena v sebe ukrýva prirodzený ženský rytmus, ktorý ovplyvňuje jej energiu, náladu, metabolizmus, hladinu stresu aj kognitívne funkcie. Na základe týchto zmien rozlišujeme 4 jedinečné fázy cyklu. Zisti, ako využiť potenciál svojho cyklu naplno. Namiesto toho, aby si bojovala so svojím cyklickým telom, nauč sa s ním zosúladiť. Práve tento súlad je kľúčom k vitalite, hormonálnej rovnováhe a silnejšiemu vzťahu s vlastným telom. Čaká ŤA prednáška, joga, journaling a ženský kruh.
Viac o workshope...

Ak sa točíš v kolotoči diét, jojo efektov a zaručených rád na chudnutie, ak dookola začínaš a postupne znova strácaš motiváciu, tento workshop je pre TEBA.  Nebude to len nudná prednáška o tom, čo jesť a čo nejesť, ak chceš schudnúť. Ani o tom, že sa máš hýbať a cvičiť. Samozrejme, aj o týchto dvoch faktoroch bude reč. No treba si uvedomiť, že tých faktorov, ktoré vstupujú do procesu chudnutia, je omnoho, omnoho viac. Okrem iného zistíš, prečo tvoje doterajšie pokusy boli neúspešné a čo s tým.
Viac o workshope...

Pokračovanie oblúbeného kurzu BODYART pre ZDRAVÝ CHRBÁT. Cvičenie BODYARTU ťa naučí lepšie vnímať svoje telo a cítiť sa v ňom lepšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým - cez vedomý pohyb a spojenie s dychom. Zlepší sa tvoje držanie tela a tvoj chrbát bude silnejší. Zbavíš sa napätia - fyzického aj psychického, získaš stabilitu, flexibilitu a rovnováhu.  Cvičenie slúži ako prevencia, alebo na zmiernenie bolestí chrbta.
Viac o kurze...

Každého, kto potrebuje v NOVOM ROKU nabehnúť na pravidelný režim, nakopnúť k cvičeniu a konečne sa rozhýbať, pozývame na kurz - FIT za 30 minút. Využi svoju rannú energiu na krátke, no dynamické, intenzívne a najmä efektívne tréningy. Tieto tréningy naštartujú tvoje chudnutie, metabolizmus a vyformujú postavu. Ak chceš zamakať na svojej sile, kondícii, ale aj mobilite s využitím váhy vlastného tela, aj závaží a pomôcok, poď makať s nami.

Poď s nami na čarovné, rozprávkové miesto, kde môžeš vypnúť od každodenného zhonu a zažiť dokonalý oddych bez stresu a povinností. Na miesto, kde môžeš byť sama/sám sebou, cítiť spätosť s prírodou, a kde bude o TEBA dokonale postarané. Okrem magického rituálu pri sviečkach ŤA čaká cvičenie v pravej mongolskej jurte, zdravá strava, sauna a bylinkový wellness, meditácie a zvukoterapia.
Viac o pobyte...

Pozývame ŤA na farmu v srdci Toskánska, do zelených kopcov, medzi olivovníky. Do vilky s bazénom, od ktorého máš krásny výhľad na dedinku San Gimignano. V tomto prekrásnom prostredí ďaleko od ruchu každodenného života si užiješ La Dolce Vita. Čaká ŤA každodenný pohyb v podobe cvičenia pri bazéne, ľahké behy po okolitých kopčekoch, meditácie, zvukoterapia, spoločný výlet a večerné debaty pri pohári miestneho vína a západe slnka.
Viac o pobyte...

Zaži s nami dokonalý víkend plný radosti z pohybu, relaxu, sebapoznávania, prírody, pohody, kvalitného jedla a dobrej spoločnosti. FITPOBYT v krásnom Hoteli Grandhotel Tatra****, ktorý je oázou komfortu a luxusu v lone prekrásnej prírody valašskej krajiny v malebnej obci Veľké Karlovice.
Viac o FITPOBYTE...