Udalosti/Kurzy

KAP je skratka od Kundalini Activation Process. Je to prenos životnej energie, vďaka ktorej sa aktivuje energetický systém človeka. KAP umožňuje zbaviť sa blokov, tráum, nefunkčných vzorcov, zlozvykov a presvedčení, čím pomáha k obnoveniu prirodzeného prúdenia energie v našom tele a uvedomeniu si podstaty bytia. Energia ŤA ovplyvní iba do takej miery, do akej je tvoje telo aktuálne schopné zniesť. Po KAPe môžeš pocítiť vnútorný kľud, viac pochopenia, lásky, zvýšenú intuíciu, väčšie sebavedomie, prepojenie so sebou samým...

Pozývame ŤA na ďalší bylinkový workshop ZDARMA, kde sa porozprávame o rozličných témach, ktoré mnohé ženy riešia najmä v letnom období. Patrí sem napríklad starostlivosť o pokožku a redukcia pigmentových škvŕn. Taktiež sa dozvieš, ako predísť mykózam či zápalom a čo robiť, ak nastanú, prečo nohy v lete opúchajú a čím si pomôcť pri kŕčových žilách. Na pomoc si pozveme bylinky a bylinné produkty.
Viac o kurze...

Pozývame ťa na 6 - TÝŽDŇOVÝ KURZ JOGY - Vinyasa Krama JOGA s Ľubkou. Tento kurz je určený (nielen) milovníkom Ashtanga JOGY. Vítaný je každý, koho láka dynamickejšie tempo a chce začať s jogou pravidelne. Naučíš sa jemne modifikovanú verziu Ashtanga JOGY z konceptu Vinyasa Krama, ktorá sa zameriava na individualitu a terapeutický prístup JOGY. Venuje sa pozíciám na budovanie a rozvíjanie pohyblivosti a flexibility, získanie pevnosti a sily, kontrolu pohybu, kondíciu a správnosť pre maximálny pôžitok z pohybu vzhľadom k individuálnym možnostiam.

Všetky budúce mamičky pozývame na kurz cvičenia s fyzioterapeutkou. Čakajú ŤA terapeutické techniky a cvičenia, ktoré TI pomôžu zmierniť bolesti a nepohodlie spojené s tehotenstvom a pripravia ŤA na pôrod. Náš kurz TI pomôže čo najlepšie zvládnuť zmeny, ktoré tvoje telo čakajú a poskytne množstvo praktických rád ohľadom cvičenia, či držania tela. Budeme sa venovať aj cvičeniu zameranému na posilnenie jednotlivých svalov a nevynecháme ani popôrodnú starostlivosť. 
Viac o kurze...

Kurz pre každého, kto sa chce naučiť pracovať so svojou mysľou a ponoriť sa viac do svojho vnútra. Vďaka tomuto kurzu spoznáš nielen rozličné druhy meditácie a meditačné techniky, ale aj sám/sama seba. Lepšie pochopíš význam meditácie, dozvieš sa o jej benefitoch a zistíš ako na to, aj keď si meditáciu nikdy predtým nepraktizoval/a. Štyri lekcie, počas ktorých si venuješ nerušený čas pre seba, objavíš niečo nové a zrelaxuješ svoje telo aj myseľ. Čaká ŤA trochu teórie a najmä prax, a každá lekcie bude zakončená zvukoterapiou (soundhealingom).
Viac o kurze...

Pozývame ŤA na predpôrodnú prípravu s pôrodnou asistentkou, kde sa dozvieš všetko potrebné, čo potrebuješ pred pôrodom vedieť. Pripravíš sa nielen na pôrod, ale aj na obdobie po ňom, ktoré zahŕňa dojčenie, starostlivosť o bábätko, prvú pomoc bábätku a taktiež obdobie šestonedelia a wellbeing ženy po pôrode. Porozprávame sa aj o tehotenstve, bylinkách, najčastejších problémoch a ich riešeniach, psychike ženy počas tehotenstva a ďalších súvisiacich témach.

Pozývame ťa na ďalší 6 - TÝŽDŇOVÝ KURZ JOGA pre Zdravý Chrbát s Ľubkou. Na kurze sa okrem iného naučíš, ako uvoľniť chrbát, posilniť ho a objaviť jeho nepoznanú pohyblivosť - mobilitu, spolu s ľahkosťou pohybu. Objavíš kompaktnosť a dokonalosť fyzického tela. Zmení sa tvoje držanie tela, aj tvoja psychika.
Viac o kurze...

Pozývame ŤA na úvodný seminár rodinných konštelácií pod vedením vyškolených lektoriek. Počas neho sa ponoríš hlbšie do sveta nášho DNA, toho čo si nosíme na duchovnej, tzv. rezonančnej DNA od svojich predkov a dozvieš sa, ako veľmi nás to ovplyvňuje. Taktiež si každý účastník môže dať postaviť svoju rodinnú konšteláciu. Dovoľ si zažiť autentické chvíle v kruhu, precítiť všetko naplno a spoznať nových ľudí.

Prvý letný spln, nazývaný aj jahodový spln v Kozorožcovi je ambiciózny čas na zameranie sa na kariéru a osobné túžby. Príliv energie Kozorožca TI pomôže zostať pri zemi a sústrediť sa. Tento čas je ideálny na prehodnotenie zámerov, ktoré sme si nastavili začiatkom roka v Kozorožcovi a spravenie nevyhnutných úprav na splnenie týchto cieľov. Tento spln je vnímaný ako čas, ktorý prináša jasnosť a vhľad do našich životov a osvetľuje cestu vpred. Pridaj sa k nám v tento čas na jemnú mesačnú jogu, šálku teplého kakaa a relaxáciu spojenú so zvukovou terapiou.
Viac o lekcii...

Zaži s nami dokonalý víkend plný radosti z pohybu, relaxu, sebapoznávania, prírody, pohody, kvalitného jedla a dobrej spoločnosti. FITPOBYT v krásnom Hoteli Grandhotel Tatra****, ktorý je oázou komfortu a luxusu v lone prekrásnej prírody valašskej krajiny v malebnej obci Veľké Karlovice.
Viac o pobyte

Poď s nami na čarovné, rozprávkové miesto, kde môžeš vypnúť od každodenného zhonu a zažiť dokonalý oddych bez stresu a povinností. Na miesto, kde môžeš byť sama/sám sebou, cítiť spätosť s prírodou, a kde bude o TEBA dokonale postarané. Okrem magického rituálu pri sviečkach ŤA čaká cvičenie v pravej mongolskej jurte, zdravá strava, sauna a bylinkový wellness, meditácie a zvukoterapia.
Viac o pobyte...