Naša ponuka cvičení

Skupinové lekcie, individuálne lekcie, súkromný skupinový tréning, uzavreté kurzy.

Skupinové lekcie majú svoje čaro, svoju dynamiku a špecifickú atmosféru. Cvičenie v skupine ŤA motivuje k lepšiemu výkonu, dá ti pocit spolupatričnosti a spojí ŤA s podobne naladenými ľuďmi. Nájdeš u nás pomalé, pokojné, až meditačné lekcie, ktoré pohladia telo aj dušu, tréningy pre zdravé a funkčné telo, cvičenia pre deti, skrátené lekcie pre zaneprázdnených, aj náročnejšie a silové tréningy.
Viac o skupinových lekciách...

Individuálne lekcie pre tých, ktorí radšej cvičia v súkromí a/alebo preferujú a potrebujú individuálny prístup. Každá lekcia je prispôsobená osobným cieľom, cvičenie rešpektuje individuálne požiadavky a potreby jednotlivca. Môžeš sa tešiť na individuálny prístup, osobný rozmer tréningov, motiváciu a efektivitu cvičenia.
Viac o individuálnych lekciách...

Súkromné skupinové lekcie sú našim riešením pre skupiny známych, kamarátov, kolegov, či rodinných príslušníkov, ktorí chcú spoločne cvičiť, zdieľať radosť z pohybu a zároveň spolu tráviť čas a pracovať na dosahovaní svojich cieľov bez prítomnosti ďalších ľudí, či už na pravidelnej báze, alebo príležitostne napr. ako teambuilding, oslava...
Viac o lekciách...

Naše uzavreté kurzy s rôznym zameraním sú skvelou metódou, ako sa motivovať k pravidelnému cvičeniu. Výhodou je stabilný čas lekcie, raz alebo viackrát týždenne. Pravidelne sa stretávaš s rovnakou skupinou ľudí, miesto na podložke je každý týždeň rezervované pre TEBA a lekcie spolu tvoria ucelený systém, vďaka ktorému sa efektívne posúvaš vpred.
Viac o uzavretých kurzoch...