Fitpobyty

Dopraj si čas pre SEBA – poď s nami
na FITPOBYT.


FITPOBYTY, ktoré sú zážitkom pre každého, kto chce spraviť niečo pre svoje telo, myseľ aj dušu. Zážitkom pre každého, kto si chce oddýchnuť od každodenných starostí a užívať si skvelú starostlivosť a krásne prostredie, či už sa spolu vyberieme na hory, alebo k moru. Už len zmena prostredia a čerstvý vzduch ŤA zbaví stresu a dobije TI baterky. Harmóniu tela a duše podporí cvičenie jogy, bodyartu, meditácie a zvukoterapia. Endorfíny do tvojho tela vyplavia dynamickejšie cvičenia a prechádzky, či beh v prírode. Dokonalý relax zavŕši pobyt vo wellnesse, alebo na pláži…

Aktuálna ponuka:

Zaži s nami dokonalý víkend plný radosti z pohybu, relaxu, sebapoznávania, prírody, pohody, kvalitného jedla a dobrej spoločnosti. FITPOBYT v krásnom Hoteli Grandhotel Tatra****, ktorý je oázou komfortu a luxusu v lone prekrásnej prírody valašskej krajiny v malebnej obci Veľké Karlovice.
Viac o FITPOBYTE v Beskydoch...

Poď s nami na čarovné, rozprávkové miesto, kde môžeš vypnúť od každodenného zhonu a zažiť dokonalý oddych bez stresu a povinností. Na miesto, kde môžeš byť sama/sám sebou, cítiť spätosť s prírodou, a kde bude o TEBA dokonale postarané. Okrem magického rituálu pri sviečkach ŤA čaká cvičenie v pravej mongolskej jurte, zdravá strava, sauna a bylinkový wellness, meditácie a zvukoterapia.
Viac o pobyte...

A takto sme sa mali na predošlých pobytoch: