FITPOBYT v Beskydoch

Grandhotel Tatra**** vo Veľkých Karloviciach.

Jarný termín:
14.04. - 16.04.2023
Cena: 255 Eur*
*do 31.01.2023


Predstav si víkend, počas ktorého sa nemusíš o nič starať, pretože MY sa postaráme o TEBA. Spravíme všetko pre to, aby si si užil/a  každú jednu chvíľu.

Po prebudení si dopraješ pokojnú rannú lekciu JOGY a rannú meditáciu, po ktorej ŤA už budú čakať chutné raňajky a šálka voňavej kávy... v podobnom duchu sa bude niesť celý víkend, ktorý môžeš venovať len SEBE, starostlivosti o svoje telo, svoju myseľ a svoju dušu. Čakajú ťa dynamické aj pomalšie lekcie (joga, tabata, funkčný tréning, bodyart), rituál spojený so zvokoterapiou (soundhealing), prechádzky v prírode, ale aj bežecký tréning, či poradenstvo v oblasti výživy. 

Aktívny deň vždy ukončíme pomalou relaxačnou lekciou s vedenou meditáciou a dokonalou relaxáciou vo wellnesse, po ktorej na spolu navečeriame v štýlovo zariadenej reštaurácii s príjemnou hudbou a pohárom vínka.

Zaži s nami dokonalý víkend plný radosti z pohybu, relaxu, sebapoznávania, prírody, pohody, dobrého jedla a dobrej spoločnosti. To všetko v krásnom Hoteli Grandhotel Tatra****, ktorý je oázou komfortu a luxusu v lone prekrásnej prírody valašskej krajiny v malebnej obci Veľké Karlovice. 

Teší na TEBA Sisa & Eliz.

Cena zahŕňa:

- ubytovanie na 2 noci v dvoj-lôžkovej izbe v Grand Hoteli Tatra: https://www.grandhoteltatra.cz,
- 2 x polpenzia (bohaté raňajky a večere z lokálnych a bio surovín),
- vstup do wellness a fitness centra (bazén, vonkajšia vírivka, infrasauna, fínska, bylinková, parná sauna),
- bohatý program, ktorý zahŕňa cvičenie (joga, BODYART, DEEPWORK, funkčné tréningy, tabata), meditácie, zvukoterapiu, turistiku, beh a poradenstvo v oblasti výživy.

Cena nezahŕňa:
- dopravu,
- masáže (možnosť doobjednať na recepcii hotela).


Na pobyt sa treba vopred prihlásiť: