FITPOBYT s FIT.me

Wellness Hotel Jasoň vo Vršatskom Podhradí.

Jesenný termín:
21.10. - 23.10.2022
Cena: 245 Eur*
* pri prihlásení do 30.09.2022

Predstav si, že sa ráno prebudíš vo veľkej mäkkej posteli. Naokolo len hlboké pokojné ticho, ktoré sem tam preruší spev vtákov. Po prebudení si dopraješ pokojnú rannú lekciu JOGY a rannú meditáciu, po ktorej ŤA už budú čakať chutné raňajky a šálka voňavej kávy... v podobnom duchu sa bude niesť celý víkend, počas ktorého sa nemusíš o nič starať, pretože my sa budeme starať o teba. Čakajú ťa dynamické aj pomalšie lekcie, prechádzky v prírode, ale aj bežecký tréning, či poradenstvo v oblasti výživy. Aktívny deň vždy ukončíme  pomalou relaxačnou lekciou a dokonalou relaxáciou vo wellnesse, po ktorej na spolu navečeriame v štýlovo zariadenej reštaurácii s príjemnou hudbou a pohárom vínka.

Zaži s nami dokonalý víkend plný radosti z pohybu, relaxu, sebapoznávania, prírody, pohody, dobrého jedla a dobrej spoločnosti.

Teší na TEBA Sisa & Eliz.

Cena zahŕňa:

- ubytovanie na 2 noci v dvoj-lôžkovej izbe vo Wellness Hoteli Jasoň: https://www.hoteljason.sk/,
- 2 x polpenzia (raňajky a večere formou bufetu),
- vstup do wellness počas celého pobytu (bazén, vírivka, infrasauna, fínska, bylinková, parná sauna, Kneippov kúpeľ, ľadopád,  tepidárium),
- bohatý program, ktorý zahŕňa cvičenie (joga, BODYART, DEEPWORK, funkčné tréningy, tabata), meditácie, turistiku, beh a poradenstvo v oblasti výživy.

Cena nezahŕňa:
- dopravu,
- masáže (možnosť doobjednať na recepcii hotela).


Na pobyt sa treba vopred prihlásiť: