Predpôrodný kurz - 3 časti

Predpôrodná príprava s pôrodnou asistentkou.

Termíny:

1.časť - 06.06.2024 od 16:30 do 18:00

2.časť - 10.06.2024 od 16:30 do 18:00
3.časť - 21.06.2024 od 16:30 do 18:00


Cena kurzu: 58 Eur/všetky 3 časti

Všetky budúce mamičky pozývame na kurz predpôrodnej prípravy s pôrodnou asistentkou.

Kurz má tri časti a postupne sa dozvieš všetko potrebné, čo potrebuješ pred pôrodom vedieť - tíšenie bolesti, úľavové polohy a polohovanie, prvá a druhá doba pôrodná, dýchacie a relaxačné techniky, bonding.

Pripravíš sa nielen na pôrod, ale aj na obdobie po ňom, ktoré zahŕňa dojčenie, starostlivosť o bábätko, prvú pomoc bábätku a taktiež obdobie šestonedelia a wellbeing ženy po pôrode. Porozprávame sa aj o tehotenstve, bylinkách, najčastejších problémoch a ich riešeniach, psychike ženy počas tehotenstva a ďalších súvisiacich témach.

1.časť - Tehotenstvo a príprava na pôrod,
2.časť - Všetko o pôrode a šestonedelí,
3.časť - Dojčenie a starostlivosť o bábätko.

Kurz vedie KLÁRA.

O Kláre:
Klára Šponiarová je pôrodná asistentka a profesionálna laktačná poradkyňa. Vyštudovala odbor pôrodná asistencia na Univerzite Palackého v Olomouci. Pracuje ako pôrodná asistentka v Univerzitnej Nemocnici v Trenčíne, kde sa okrem starostlivosti o rodičky venuje aj ďalšiemu vzdelávaniu vo svojej oblasti. Nedávno absolvovala  kurz o metóde rebozo, ktorej použitie v tehotenstve a pri pôrode je v súčastnosti veľmi populárne  a dokáže pomôcť pri rozličných problémoch a situáciach.

Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť:*

* Po prihlásení a zaplatení kurzu máš rezervované miesto na všetky dátumy, v ktorých kurz prebieha.