Uzavreté kurzy

Všetky budúce mamičky pozývame na kurz cvičenia s fyzioterapeutkou. Čakajú ŤA terapeutické techniky a cvičenia, ktoré TI pomôžu zmierniť bolesti a nepohodlie spojené s tehotenstvom a pripravia ŤA na pôrod. Náš kurz TI pomôže čo najlepšie zvládnuť zmeny, ktoré tvoje telo čakajú a poskytne množstvo praktických rád ohľadom cvičenia, či držania tela a nevynecháme ani popôrodnú starostlivosť.
Viac o kurze...

Pozývame ťa na 8 - TÝŽDŇOVÝ KURZ BODYART pre ZDRAVÝ CHRBÁT. Cvičenie BODYARTU ťa naučí lepšie vnímať svoje telo a cítiť sa v ňom lepšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým - cez vedomý pohyb a spojenie s dychom. Zlepší sa tvoje držanie tela a tvoj chrbát bude silnejší. Zbavíš sa napätia - fyzického aj psychického, získaš stabilitu, flexibilitu a rovnováhu. Cvičenie slúži ako prevencia, alebo na zmiernenie bolestí chrbta.

Tento 8 - týždňový kurz je určený (nielen) všetkým milovníkom Ashtanga jogy. Vítaný je každý, koho láka dynamickejšie tempo a chce začať s jogou pravidelne. Naučíš sa jemne modifikovanú verziu Ashtanga jogy, ktorá sa zameriava na individualitu a terapeutický prístup. Ide o dynamickú sekvenciu zameranú na získanie pevnosti a sily, kontrolu pohybu, kondíciu a správnosť pre maximálny pôžitok z pohybu.
Viac o kurze...

Pozývame ťa na 8 TÝŽDŇOVÝ KURZ JOGA pre Zdravý Chrbát s Ľubkou. Na tomto kurze sa naučíš, ako uvoľniť chrbát, posilniť ho a objaviť jeho nepoznanú pohyblivosť - mobilitu, spolu s ľahkosťou pohybu. Objavíš kompaktnosť a dokonalosť fyzického tela. Zmení sa tvoje držanie tela, aj tvoja psychika.