Uzavreté kurzy

Ak máš nedostatok pohybu, sedavé zamestnanie, opakujúci sa pohybový stereotyp a v dôsledku toho trpíš rôznymi bolestiami, pozývame ŤA na 6-týždňový kurz s fyzioterapeutkou. Cvičenie zamerané na správne dýchanie, zlepšenie flexibility, posilnenie hlbokého stabilizačného systému a jednotlivých svalových skupín. Kurz je určený pre tých, ktorým intenzívne cvičenie spôsobuje problémy a tak isto pre tých, ktorých bolesť limituje a obmedzuje, a nevedia, ako začať cvičiť.

Pozývame ťa na 6 - TÝŽDŇOVÝ KURZ JOGY - Vinyasa Krama JOGA s Ľubkou. Tento kurz je určený (nielen) milovníkom Ashtanga JOGY. Vítaný je každý, koho láka dynamickejšie tempo a chce začať s jogou pravidelne. Naučíš sa jemne modifikovanú verziu Ashtanga JOGY z konceptu Vinyasa Krama, ktorá sa zameriava na individualitu a terapeutický prístup JOGY. Venuje sa pozíciám na budovanie a rozvíjanie pohyblivosti a flexibility, získanie pevnosti a sily, kontrolu pohybu, kondíciu a správnosť pre maximálny pôžitok z pohybu vzhľadom k individuálnym možnostiam.

Všetky budúce mamičky pozývame na kurz cvičenia s fyzioterapeutkou. Čakajú ŤA terapeutické techniky a cvičenia, ktoré TI pomôžu zmierniť bolesti a nepohodlie spojené s tehotenstvom a pripravia ŤA na pôrod. Náš kurz TI pomôže čo najlepšie zvládnuť zmeny, ktoré tvoje telo čakajú a poskytne množstvo praktických rád ohľadom cvičenia, či držania tela a nevynecháme ani popôrodnú starostlivosť.
Viac o kurze...

Kurz pre každého, kto sa chce naučiť pracovať so svojou mysľou a ponoriť sa viac do svojho vnútra. Vďaka tomuto kurzu spoznáš nielen rozličné druhy meditácie a meditačné techniky, ale aj sám/sama seba. Lepšie pochopíš význam meditácie, dozvieš sa o jej benefitoch a zistíš ako na to, aj keď si meditáciu nikdy predtým nepraktizoval/a. Štyri lekcie, počas ktorých si venuješ nerušený čas pre seba, objavíš niečo nové a zrelaxuješ svoje telo aj myseľ. Čaká ŤA trochu teórie a najmä prax, a každá lekcie bude zakončená zvukoterapiou (soundhealingom).
Viac o kurze...

Pozývame ťa na ďalší 6 - TÝŽDŇOVÝ KURZ JOGA pre Zdravý Chrbát s Ľubkou. Na kurze sa okrem iného naučíš, ako uvoľniť chrbát, posilniť ho a objaviť jeho nepoznanú pohyblivosť - mobilitu, spolu s ľahkosťou pohybu. Objavíš kompaktnosť a dokonalosť fyzického tela. Zmení sa tvoje držanie tela, aj tvoja psychika.
Viac o kurze...