Skupinové lekcie

Oblasť chrbta a chrbtice je komplexná záležitosť. Nejde len o chrbát ako taký. Ovplyvňujú ho ramená, stred tela – CORE, stav hamstringov, oblasť sedacích a stehenných svalov a tiež psychický stav. Na tejto lekcii sa naučíš, ako uvoľniť chrbát, posilniť ho a objaviť jeho nepoznanú pohyblivosť - mobilitu, spolu s ľahkosťou pohybu. Objavíš kompaktnosť a dokonalosť fyzického tela. Zmení sa tvoje držanie tela, aj tvoja psychika.

Holistický tréning apelujúci na telo, myseľ, aj dušu. BODYART ťa naučí vnímať svoje telo, spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Princíp cvičenia vychádza z harmónie Yin a Yang (z protikladov). Cvičenie BODYART touch JOGA je zamerané na YIN "časť" nášho "ja". Je silovo a kondične menej náročné, rozvíja predovšetkým mobilitu a zväčšuje rozsah pohybu, preto je táto lekcia vhodná aj pre začiatočníkov. Lekcia pre každého, kto chce cítiť prúdiacu energiu vo svojom tele, a naozaj prežiť a precítiť každý jeden pohyb.

Rovnováha v pohybe aj v hlave. Tréning so zameraním na stred tela, v ktorom nájdeš fyzickú i duševnú rovnováhu. Silný a funkčný stred tela je základom každého pohybu. Cieľom tréningu je naučiť sa aktívne a správne zapájať hlboký stabilizačný systém pri cvičení, ale aj pri bežných, každodenných činnostiach. Prostredníctvom správne zvolených a skombinovaných cvikov trénuješ silu, stabilitu, koncentráciu a rozvíjaš flexibilitu a mobilitu. Cvičenie, ktoré zabezpečí nielen kocky na bruchu, ale predovšetkým správne držanie tela.


Celotelový tréning zameraný nielen na budovanie sily a kondície, ale aj na rozvoj mobility a flexibility. Cvičiť budeš s vlastnou váhou, aj so závažiami a odporovými gumami. Toto cvičenie formuje postavu a tiež buduje funkčnú silu a telo, ktoré ťa v každodennom živote nesklame v žiadnej situácii. Podstatou funkčného tréningu je podporiť telo vo funkciách, pre ktoré bolo prirodzene stvorené.

Jedinečné spojenie tela a mysle, kardia a funkčného tréningu. DEEPWORK je atletický tréning založený na princípoch Yin a Yang, v ktorom ide o vytváranie harmónie medzi protikladmi. Strieda sa napätie a relax, dynamické pohyby a statické výdržové pozície, kardio a silové cvičenia. DEEPWORK je komplexný, dynamický a intenzívny. Tréning, po ktorom sa budeš cítiť plná/ý energie, aj keď máš za sebou poriadnu makačku.

Kondičný tréning s prvkami boxu a muay thaï, kde sa naučíš základné techniky, údery a kopy. Je vhodný pre začiatočníkov bez skúseností, aj pre pokročilých, pre mužov, aj pre ženy. Tréning, ktorý ťa fyzicky aj mentálne posunie na inú úroveň. Tréning, ktorý ti dodá sebadôveru a odolnosť. Tréning, na ktorom môžeš nechať všetky svoje problémy a vypustiť stres. Zahŕňa aspekty boxerského tréningu, no nie sparingy, ani súťažné zápasy.

JOGA je prepojenie fyzického s duchovným. JOGU môžeš praktizovať ako fyzické cvičenie na zlepšenie mnohých aspektov svojho tela. JOGA do veľkej miery pracuje s energiami a prepája telo a myseľ, preto sa pravdepodobne časom dostaneš aj k jej duchovnej stránke. JOGA je vnútorná práca, ale i disciplína spojená so sofistikovaným cvičením a dýchaním. Môžeš si u nás zacvičiť dynamickejšiu Ashtangu, či Vinyasa jogu, ale aj pomalšiu a jemnejšiu jogu. 

Jogová tradícia hovorí, že ráno je ideálne na prax ásan. Ráno ti ponúka nový deň, novú energiu, nové zážitky a každý deň nový začiatok. Ranná JOGA je ideálnym štartom do nového dňa, ak nemáš rada/rád ranný zhon. Nabije ťa pozitívnou energiou, rozhýbe chrbticu i celé telo,  naštartuje všetky procesy v tele a umožní ti spojiť sa so sebou. Ranná JOGA nastaví tvoje telo aj myseľ na ideálne fungovanie počas celého dňa. 

Rýchly a efektívny tréning, ktorý ťa ráno prebudí a naštartuje do nového dňa. Cvičiť budeš komplexné, celotelové cviky, takže za 30 minút precvičíš a posilníš celé telo. Intervalový tréning, ktorý spája dynamické cviky so silovými a statickými. Nechýbajú ani cviky na rozvoj mobility. Intenzívny tréning, ktorý ráno naštartuje tvoj metabolizmus a spaľovanie tukov, nabije ťa energiou. Je účinný a časovo nenáročný. 30 minútovka je tréning pre tých, čo majú málo času, no chcú pre seba urobiť  veľa.

Tréning, ktorý z TEBA dostane maximum. Intenzívny intervalový tréning spájajúci celotelové posilňovacie cvičenia s dynamickými a výdržovými formami. Ak chceš páliť tuky, formovať postavu, mať štíhle, no silné telo, náš intervalový tréning je to pravé. Navyše sa nemusíš obávať, že tento tréning nezvládneš, ani keď si začiatočník, nakoľko každý cvik sa dá vykonávať v rôznych úrovniach obtiažnosti. Cvičiť budeš na SVOJE maximum, aby si vďaka motivácii a podpore od trénera a celej skupiny napredoval/a v rozvoji sily, kondície a mobility. HIITko je tréning, vďaka ktorému sa každý môže stať rýchlejší, silnejší a štíhlejší.


Lekcia v pomalom tempe inšpirovaná jogou a BODYART tréningom. Príjemné cvičenie pre telo, myseľ aj dušu, ktoré prináša uvoľnenie svalov, fyzického aj psychického napätia. Pomocou cvičení zameraných na predĺženie svalov a posilnenie tela sa zlepší tvoja flexibilita, sila a celkové držanie tela. Cvičenia nasledujú plynule za sebou, čo vytvára príjemný FLOW, čo je stav, kedy sa sústredíš len na pritomný okamih a odpútaš sa od všetkých starostí a problémov. Po tomto tréningu sa budeš cítiť ako nový človek.

Na tejto lekcii sa spája krásne cvičenie s príjemnou relaxáciou. BODYART ako holistický tréning apelujúci na telo, myseľ, aj dušu ťa naučí vnímať svoje telo, spoznať ho a cítiť sa v ňom lepšie ako kedykoľvek predtým. Kombinuje silu, flexibilitu, mobilitu a dýchacie techniky. Cvičenia budeš vykonávať pomaly, vedome a v kombinácii s dýchaním. Cvičenie plynule prejde do VEDENEJ MEDITÁCIE, ktorá ťa dokonale uvoľní, vyčistí ti hlavu, zrelaxuje telo aj myseľ a pripraví ťa na nový deň.


Tanečná lekcia plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady, na ktorej môžeš vyskúšať kombináciu rôznych latinsko-amerických tancov. Zumba je dávka endorfínov, ktorá ťa zbaví stresu a vyčaruje úsmev na tvári. Na hodine ZUMBY dokážeš spáliť viac ako 400 kalórii, rozbúcha sa ti srdiečko do tej správnej frekvencie a urobíš viac ako 5200 krokov. A popritom budeš mať stále pocit, že sa neskutočne zabávaš. Lekcia pre každého, bez ohľadu na vek, kondíciu, tanečné či športové skúsenosti. 

Na Detskej Zumbe čaká na detičky plno zábavy a "cestovania" po svete, kedy cez rozprávky spoznajú rozličné krajiny a pôvod tancov. Hravou formou sa naučia choreografie a zahrajú sa pohybové hry. Spolu s kamarátmi sa vyskáču, vytancujú a vybijú energiu. Každé dieťa je jedinečné a ZUMBA KIDS rozvíja nielen pohybové schopnosti dieťaťa, ale aj jeho osobnosť, koordináciu, kreativitu, hrubú motriku a pamäť. Výuka prebieha hravou a zábavnou formou.  
Pre deti od 4 do 7 rokov.

Unikátne spojenie boxu, pilatesu a tanca, ktoré prebieha formou intervalového tréningu. Boxom trénuješ silu, výbušnosť a spaľuješ tuk. Pilates má pozitívne účinky na celkové držanie tela s dôrazom na centrum tela a tanec slúži na uvoľnenie svalstva a dodáva tomuto tréningu nežnosť a eleganciu. PILOXING spája výkon, rýchlosť a obratnosť boxu s tvarovaním a flexibilitou z pilatesu. K tomu sa pridáva zábava vo forme tanečných kreácií.  

Meditácia je v ponímaní budhistov prostriedkom k dosiahnutiu osvietenia, pocitu blaženosti a nirvány. No i technikou, ktorá pomáha zvyšovať koncentráciu a navodzovať pozitivitu. Učí ťa spoznávať samého seba, vnímať svoje vnútorné i vonkajšie ja. Jej hlavnou úlohou je zabezpečiť mysli potrebný myšlienkový odpočinok. VEDENÁ MEDITÁCIA je jednou z najjednoduchších ciest ako začať meditovať a ako trénovať svoju myseľ, dych a vnútorné sústredenie.