Skupinové lekcie

Jedinečné spojenie tela a mysle, kardia a funkčného tréningu. Celotelový tréning s vlastnou váhou zameraný nielen na budovanie sily a kondície, ale aj na rozvoj mobility a flexibility. Toto cvičenie formuje postavu, buduje funkčnú silu a telo, ktoré ťa v každodennom živote nesklame v žiadnej situácii. Podstatou funkčného tréningu je podporiť telo vo funkciách, pre ktoré bolo prirodzene stvorené. Komplexný, dynamický a intenzívny tréning, po ktorom sa budeš cítiť plná/ý energie, aj keď máš za sebou poriadnu makačku.

Holistický tréning apelujúci na telo, myseľ, aj dušu. BODYART je jeden z najpokročilejších cvičebných konceptov našej doby, ktorý ťa naučí vnímať svoje telo a cítiť sa v ňom lepšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým - cez vedomý pohyb a dych. Spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Cvičenie zlepšuje držanie tela, aj spánok. Je silovo a kondične menej náročné, rozvíja predovšetkým mobilitu a zväčšuje rozsah pohybu, preto je vhodné aj pre začiatočníkov. Lekcia pre každého, kto chce cítiť prúdiacu energiu vo svojom tele, a naozaj prežiť a precítiť každý jeden pohyb.

JOGA je prepojenie fyzického s duchovným. JOGU môžeš praktizovať ako fyzické cvičenie na zlepšenie mnohých aspektov svojho tela. JOGA do veľkej miery pracuje s energiami a prepája telo a myseľ, preto sa pravdepodobne časom dostaneš aj k jej duchovnej stránke. JOGA je vnútorná práca, ale i disciplína spojená so sofistikovaným cvičením a dýchaním. Môžeš si u nás zacvičiť dynamickejšiu Ashtangu, či Vinyasa jogu, ale aj pomalšiu a jemnejšiu jogu. 

Kondičný tréning s prvkami boxu, kde sa naučíš základné techniky, údery a kopy. Je vhodný pre začiatočníkov bez skúseností, aj pre pokročilých, pre mužov, aj pre ženy. Tréning, ktorý ťa fyzicky aj mentálne posunie na inú úroveň. Tréning, ktorý ti dodá sebadôveru a odolnosť. Tréning, na ktorom môžeš nechať všetky svoje problémy a vypustiť stres. Zahŕňa aspekty boxerského tréningu, no nie sparingy, ani súťažné zápasy.

Rýchly a efektívny tréning, ktorý ťa ráno prebudí a naštartuje do nového dňa. Cvičiť budeš komplexné, celotelové cviky, takže za 30 minút precvičíš a posilníš celé telo. Intervalový tréning, ktorý spája dynamické cviky so silovými a statickými. Nechýbajú ani cviky na rozvoj mobility. Intenzívny tréning, ktorý ráno naštartuje tvoj metabolizmus a spaľovanie tukov, nabije ťa energiou. Je účinný a časovo nenáročný. 30 minútovka je tréning pre tých, čo majú málo času, no chcú pre seba urobiť  veľa.

Tréning, ktorý z TEBA dostane maximum. Intenzívny intervalový tréning spájajúci celotelové posilňovacie cvičenia s dynamickými a výdržovými formami. Ak chceš páliť tuky, formovať postavu, mať štíhle, no silné telo, náš intervalový tréning je to pravé. Navyše sa nemusíš obávať, že tento tréning nezvládneš, ani keď si začiatočník, nakoľko každý cvik sa dá vykonávať v rôznych úrovniach obtiažnosti. Cvičiť budeš na SVOJE maximum, aby si vďaka motivácii a podpore od trénera a celej skupiny napredoval/a v rozvoji sily, kondície a mobility. HIITko je tréning, vďaka ktorému sa každý môže stať rýchlejší, silnejší a štíhlejší.

Na tejto lekcii sa spája krásne cvičenie s príjemnou relaxáciou. BODYART ako holistický tréning apelujúci na telo, myseľ, aj dušu ťa naučí vnímať svoje telo, spoznať ho a cítiť sa v ňom lepšie ako kedykoľvek predtým. Kombinuje silu, flexibilitu, mobilitu a dýchacie techniky. Cvičenia budeš vykonávať pomaly, vedome a v kombinácii s dýchaním. Cvičenie plynule prejde do VEDENEJ MEDITÁCIE, ktorá ťa dokonale uvoľní, vyčistí ti hlavu, zrelaxuje telo aj myseľ a pripraví ťa na nový deň.


Ide o terapiu zvukom, ktorá zharmonizuje TVOJE vnútro a naladí ŤA na zdravé a prirodzené vibrácie. Pomocou rezonančných nástrojov sa zrelaxuješ, zbavíš stresu, uvoľníš telo aj myseľ, vyrovnáš fyzickú, či psychickú nerovnováhu.  Počas soundhealingu dochádza k aktivácii samoliečiaceho procesu v celom tele na fyzickej, emocionálnej, mentálnej aj duševnej úrovni. Soundhealing je jeden z nástrojov cesty k sebapoznaniu a sebarozvoja, čo ŤA môže priviesť k šťastnejšiemu, zdravšiemu, vedomejšiemu a kvalitnejšiemu životu.

Na DETSKEJ ZUMBE čaká na detičky plno zábavy a "cestovania" po svete, kedy cez rozprávky spoznajú rozličné krajiny a pôvod tancov. Hravou formou sa naučia choreografie a zahrajú sa pohybové hry. Spolu s kamarátmi sa vyskáču, vytancujú a vybijú energiu. Každé dieťa je jedinečné a ZUMBA KIDS rozvíja nielen pohybové schopnosti dieťaťa, ale aj jeho osobnosť, koordináciu, kreativitu, hrubú motriku a pamäť. Výuka prebieha hravou a zábavnou formou.  
Pre deti od 4 do 7 rokov.