Znovuobjavenie HARMÓNIE

Témou stretnutia je TELO = naše fyzické telo.

Sobota 20.05.2023
10:30 - 13:30
Cena: 50 Eur.

Telo je jedinečný chrám a domov našej duše.

Spojenie a návrat do TELA, kde sa cítime dobre, pohodlne, bezpečne a hlavne doma; kde je nám dobre! Bez potreby a prítomnosti choroby.

Počas tohto seminára sa v prítomnosti jemnej frekvencie tvoje telo, myseľ a duša dostanú do stavu, v ktorom sa budeš cítiť plne podporená/ý a v bezpečí (vedomý stav bytia v harmónií) a môžeš si dovoliť prerámcovať a pustiť rôzne myšlienkové formy, programy a obmedzenia; neužitočné návyky - čo musíš, čo by si mal/a robiť, ale v skutočnosti ani robiť nechceš a nie je ti to príjemné. Len si to prebral/a, okopíroval/a od rodičov a okolia.

V tomto bezpečnom vibračnom stave sa toho môže udiať veľa, a je len na nás, čo si dovolíme a doprajeme.


Seminár vedie IVANA STARÁ - Znovunalezení harmonie.

Viac o seminári Ivkinými slovami zistíš TU.

O Ivke:

Byla mi dána možnost vyššího vnímání a cítění se do situací, příběhů, životů a dále využít svého poslání a spolutvořit s Božstvím. Tuto možnost jsem přijala jako své poslání. Využívám svého vyššího vnímání k ucelení vhledu do příběhů, v kterých mohu nahlédnout až do hloubky toho daného tématu, který řeší klient. Vybrala jsem si možnost lidem otevřít možnost nahlédnout do sebe, do toho co vše se v nich skrývá jako jsou: moudrost, radost, laskavost, hravost, bezpečí, stabilita, láska a hodnota v sebe. Ukazuji lidem jak žít plnohodnotný život, plný naplnění se spoustu splněných přání a možnost využít tvárnosti svého těla. Tělo je totiž součástí našeho vědomí a umí se nastavit tak jak ho vnímáme, a to tvorby v laskavosti s možností splnění jakéhokoliv přání, jenž s námi souzní.
Viac o Ivke a jej poslaní si môžeš pozrieť tu: http://znovunalezeni-harmonie.cz/

Na seminár je potrebné sa vopred prihlásiť: