Znovuobjavenie HARMÓNIE

Harmonizačné sedenie

Piatok 01.07.2022
16:00 - 18:00
Cena: 50 Eur.

Pozývame ŤA na harmonizačné stretnutie s IVANOU STAROU - Znovunalezení harmonie. Poď sa s nami "vykúpať" v prúde Harmonizačnej božskej energie.

Na čo se môžeš tešiť?
Harmonizácia božskou energiou v prepojení s Tvojou božskou podstatou.

Čo je prúd harmonizačnej božskej energie?
Je to harmonizačná energia, ktorá je tvorivá. Tvorí všetko nové a všetko, čo s nami nie je v súlade, harmonizuje do nového začiatku. V prúde tejto energie, bez akýchkoľvek obáv môžeš uvoľniť a odovzdať všetko všetko, čo nie je s tebou v súlade. Táto vibrácia je veľmi jemná, postupná a prenikne až do hĺbky tvojho bytia, bez zapojenia mysle. Môžeme spolu vyriešiť témy, ktoré ŤA ťažia a nájsť odpovede, ktoré hľadáš. 

V harmonizačnom procese sú obovzdané aj staré témy, ktoré Ťa môžu ovplyvňovať - karmické zadania, rodové línie, minulé životy, téma príčiny a následku či astrologické vplyvy. Môžu spôsobovať ochorenia a priťahovať negatívne udalosti.

Témy stretnutia:
Prepojenie s božstvom v nás, s našou jedinečnou esenciou.
Dôvera vo vlastné telo, spustenie obnovujúcich procesov v tele.
Ako žiť kvalitný život bez obmedzení.
Ako znovu nájsť seba, svoju hodnotu.

Ako získať späť dôveru k svojmu telu.
Poznanie seba, svojich kvalít a ich rozmer.

Zadanie svojich prianí tak, aby boli v súlade s TEBOU.
Zodpovedanie otázok.

Sedenie vedie IVANA STARÁ - Znovunalezení harmonie.

O Ive:

Byla mi dána možnost vyššího vnímání a cítění se do situací, příběhů, životů a dále využít svého poslání a spolutvořit s Božstvím. Tuto možnost jsem přijala jako své poslání. Využívám svého vyššího vnímání k ucelení vhledu do příběhů, v kterých mohu nahlédnout až do hloubky toho daného tématu, který řeší klient. Vybrala jsem si možnost lidem otevřít možnost nahlédnout do sebe, do toho co vše se v nich skrývá jako jsou: moudrost, radost, laskavost, hravost, bezpečí, stabilita, láska a hodnota v sebe. Ukazuji lidem jak žít plnohodnotný život, plný naplnění se spoustu splněných přání a možnost využít tvárnosti svého těla. Tělo je totiž součástí našeho vědomí a umí se nastavit tak jak ho vnímáme, a to tvorby v laskavosti s možností splnění jakéhokoliv přání, jenž s námi souzní.
Viac o Ive a jej poslaní si môžeš pozrieť tu: http://znovunalezeni-harmonie.cz/
Na sedie je potrebné sa vopred prihlásiť: