Workshop s Vierkou Ayisi

Joga, prednáška, vedená meditácia a zvukoterapia

Sobota 08.10.2022
15:00 - 18:00
PROGRAM:
Joga
Prednáška
Vedená meditácia
Zvukoterapia 

Cena workshopu:  35 Eur.

Prebuď svoju dušu, myseľ a telo na našom workshope s Vierkou, kde spoločne vytvoríme priestor na nové vedomosti, relax, liečenie a rast.

Zapoj sa do svojej vnútornej žiary pomocou jemne plynúcich a tichých pozdravov Mesiaca. Chandra Namaskar je upokojujúca sekvencia, ktorá nás pozýva, aby sme kultivovali upokojujúcu energiu mesiaca. Chandra Namaskar zobrazuje Mesiac (Ida Nadi), alebo ženskú stránku energie v ľudskom tele. Pretože Mesiac ochladzuje a upokojuje, táto sekvencia bude zavedená, aby znižovala energie a zároveň ich vyvážila.

Mesiac ťahá príliv a odliv oceánov a vytvára rytmus pre všetok život na našej planéte. Kedysi si fázy mesiaca uctievali ľudia na celom svete. Definovali naše poľnohospodárske kalendáre, našu plodnosť a určovali oslavy a udalosti. Dnes veľká časť našej modernej kultúry ignoruje náš hlboký a starodávny vzťah s týmto nebeským objektom. Mesačný rituál je skvelým spôsobom, ako sa znova pripojiť k rytmom prírody. Je to tiež mocný nástroj na zosúladenie s prílivom a odlivom energie, keď sa snažíme podporiť život našich snov a uvoľniť veci, ktoré nás brzdia. Spln je časom na vytrhávanie buriny - časom na uvoľnenie vecí, ktoré nám už neslúžia.


Prostredníctvom vedenej meditácie sa ponárame do svojho vnútra a sústredíme sa na všetky časti svojho tela. V ľahu koncentrujeme pozornosť na evokovanie pozitívnych myšlienok a emócií. Vizualizačne sa prenášame na miesta, ktoré v nás kultivujú pocit zdravia, vitality, slobody, lásky a spojenia s prírodou. Učíme sa na chvíľu odpájať sa od záležitostí bežného života a pracujeme na svojom vnútornom rozpoložení a instantnom odbúravaní stresu.

Zvukoterapia napomáha dosiahnutiu hlbokých stavov relaxácie a pomáha obnoviť prirodzené vibračné frekvencie buniek v našom tele. Vibrácia nástrojov posúva frekvencie z nízkych energií napr. viny a strachu, k vyšším vibráciám, lásky a radosti. Vibrácie sa pohybujú cez vodu v tele, čo pomáha stimulovať cirkuláciu krvi a svalovú relaxáciu. Zlepšuje sa lymfatický tok a zníži sa stres, hnev, depresia a únava.

Všetky aktivity sú vhodné aj pre začiatočníkov.

Workshop vedie VIERKA AYISI.

O Vierke:

Inštruktorka yogy & meditácie, ktorá sa venuje výučbe lekcií, terapií a workshopov. Organizuje podujatia, vždy zamerané na zdravý životný štýl, rozvoj fyzickej kondície a psychickej harmónie. Usporiadáva priateľské exotické yogové, poznávacie a meditačné sústredenia "retreaty". Prednáša o psychickom / fyzickom zdraví a šťastí a vedie pravidelné zvukové terapie - sound healing a ženské kruhy. Taktiež vyučuje hodiny vedených pozitívnych afirmácií.  
Je tiež zakladateľka INSPIRIT AGENCY & INSPIRIT WOMAN: https://www.inspiritagency.com/


Na workshop je potrebné sa vopred prihlásiť TU.