Workshop: naštartuj svoje CHUDNUTIE

Workshop pre ŽENY, ktoré chcú schudnúť.

Nedeľa
14.01.2024

10:30 - 12:00

Cena workshopu: 15 Eur.

Ak sa točíš v kolotoči diét, jojo efektov a zaručených rád na chudnutie, ak dookola začínaš a postupne znova strácaš motiváciu, tento workshop je pre TEBA. 

A v čom bude iný ako ostatné stratégie, rady a postupy?

V prvom rade, to nebude len nudná prednáška o tom, čo jesť a čo nejesť, ak chceš schudnúť. Ani o tom, že sa máš hýbať a cvičiť. Samozrejme, aj o týchto dvoch faktoroch bude reč. No treba si uvedomiť, že tých faktorov, ktoré vstupujú do procesu chudnutia, je omnoho, omnoho viac. Postupne si o všetkých povieme, vysvetlíme si, ako a prečo vplýva napríklad spánok, psychické nastavenie a rozpoloženie, či stres manažment na chudnutie a priberanie. Naučíš sa rôzne stratégie a postupy, ktoré fungujú. Naučíš sa s nimi pracovať tak, aby si ich vedela aplikovať, keď bude treba.


Workshop bude INTERAKTÍVNY - budeme spolu diskutovať, budeš si veľa písať (ale nie iba teórie a recepty), budeš brainstormovať a premýšľať, riešiť rôzne zaujímavé úlohy, pomocou ktorých pochopíš, prečo tvoje doterajšie pokusy boli neúspešné, alebo boli úspešné len čiastkovo, či na krátku dobu. A čo s tým.


BONUS: E-book so zdravými a jednoduchými receptami pre inšpiráciu.

Workshop vedie SILVIA.

Na workshop je potrebné sa vopred prihlásiť:*