Workshop: zdravý život v harmónii s menštruačným cyklom

Štyri fázy cyklu a ako naplno využiť ich potenciál.

Piatok
19.01.2024

17:00 - 19:00

Cena workshopu: 26 Eur.

Všetky ŽENY pozývame na workshop zameraný na ženské zdravie, menštruačný cyklus a všetko s tým súvisiace. Menštruačný cyklus je viac ako len krvácanie alebo PMS. Každá z nás v sebe ukrýva prirodzený ženský rytmus, ktorý ovplyvňuje našu energiu, náladu, metabolizmus, hladinu stresu aj kognitívne funkcie. Na základe týchto zmien rozlišujeme 4 jedinečné fázy cyklu, ktoré pripomínajú 4 ročné obdobia.

Zisti, ako využiť potenciál svojho cyklu naplno. Namiesto toho, aby si bojovala so svojím cyklickým telom, nauč sa s ním zosúladiť. Práve tento súlad je kľúčom k vitalite, hormonálnej rovnováhe, bezproblémovej menštruácii a silnejšiemu vzťahu s vlastným telom.

Čo ťa čaká:
Začneme prednáškou na tému menštruačného cyklu a praktického zosúladenia sa s jeho 4 fázami. Následne sa počas jogy hlbšie prepojíme so svojím telom a prebudíme ženskú energiu. Spoločný čas uzaverieme journalingom a ženským kruhom.

Workshop vedie VERONIKA KAMENICKÁ.

O Veronike:

Veronika Kamenická je holistická poradkyňa zdravia a inštruktorka jogy. Venuje sa coachingu, v rámci ktorého pomáha ženám prinavrátiť hormonálnu rovnováhu, zatočiť s PMS a naučiť sa, ako žiť v súlade s cyklom. Na Slovensko sa vrátila po 9 rokoch strávených vo Vancouveri, kde v sebe objavila vášeň pre zdravý životný štýl a pohyb, a dnes s radosťou sprevádza ženy na ich wellness ceste. Veronika zastáva názor, že každá z nás si zaslúži poriadnu dávku self-care a má právo cítiť sa úžasne vo vlastnom tele.

Na workshop je potrebné sa vopred prihlásiť:*