Workshop: Práca s emóciami

EFT - Emotional freedom technique - cesta k emočnej vyrovnanosti.

Sobota 22.04.2022
10:30 - 12:30
Cena: 27 Eur.

Faster.EFT (Emotional freedom technique) - metóda, alebo technika emocionálnej slobody, je alternatívna forma terapie, ktorá nám umožňuje pracovať s našimi emóciami. Ide o tapping/ťukanie  končekmi prstov po akupresúrnych bodoch, čím ovplyvňujeme svoju psychiku, emócie a nakoniec aj fyzické telo. 

Emócie /E-motion = energy in motion/ sú energia v pohybe a niekedy sa v nich úplne stratíme. Keď vybuchneme na deti, na partnera, rodičov. Však to poznáš? Hnev, strach, smútok, samota, radosť, šťastie, pokoj. Niektoré označujeme ako zlé, či nežiadúce a iných si prajeme v živote viac. Emócie však nie sú ani dobré, ani zlé. Oni len sú. Konceptuálne to vieme, no aká je realita?

Dôležité je ako reagujeme, keď eruptujú v nás ako sopka. Ako ovplyvňujú náš život, naše správanie. Ak máš pocit, že hnev, či strach limituje tvoje rozhodnutia a tvoj život, tak je asi načase sa pozrieť na to, čo je pod nimi ukryté a prepísať to. Prepísať to v tvojom podvedomí a aj v pamäťovej stope tvojho tela, ktoré reaguje na prvotný impulz. Srdce sa zrýchli, zaleje ŤA pot, teplo alebo chlad, tvoj dych je plytký.

Telo rýchlo reaguje na rôzne nepríjemné skúsenosti, zážitky z minulosti a táto technika je rýchla, efektívna cesta k emočnej slobode a ľahkosti, kde si vieme preprogramovať naše zážitky v niečo príjemnejšie, neutrálne a hlavne v niečo pre nás prospešnejšie. Vie pomôcť, ak máš problémy so spánkom, strachom, traumami, úzkosťou, smútkom, so zaneprázdnenou mysľou a inými stavmi.

Na tomto workshope sa Ľubka s tebou podelí o svoje skúsenosti a poznatky z používania tejto techniky. Tiež si ju vyskúšaš v praxi, aby tvoj život bol viac o užívaní si a nie strachoch a obmedzení.

Chceš vedieť viac? Tak príď!

Workshop vedie ĽUBKA.

Na workshop je potrebné sa vopred prihlásiť:*

* Po prihlásení ti zašleme na tvoj email platobné údaje. Po zaplatení je TVOJE miesto na workshope rezervované. Absenciu nie je možné nahradiť na inej udalosti, či na inej lekcii.