Magický RELAXAČNÝ pobyt na farme

Víkend v prírode so saunou, bylinkami, cvičením, meditáciami a zvukoterapiou.

Termín:
Jar 2025
Cena: 345 Eur

Poď s nami na čarovné, rozprávkové miesto, kde môžeš vypnúť od každodenného zhonu a zažiť dokonalý oddych bez stresu a povinností. Na miesto, kde môžeš byť sama/sám sebou, cítiť spätosť s prírodou, a kde bude o TEBA dokonale postarané. Zoberieme ŤA na farmu, ktorú budeme mať iba pre SEBA, neďaleko našej milovanej Banskej Štiavnice v termíne, ktorý sľubuje zimnú romantiku.

Už len samotný pobyt na tomto magickom mieste, kde budeš stolovať v štýlovej jedálni, oddychovať v outdoorovej saune a spať v jednej z originálne zariadených spální, ktorých atmosféru dotvárajú hlinené omietky premiešané s bylinkami, je nezabudnuteľným zážitkom.

My ho ešte doplníme o magický rituál pri sviečkach, s pomalým, plynulým pohybom, regenerujúcim cvičením, meditáciou, zvukoterapiou a malým prekvapením. Okrem toho sa môžeš tešiť na ranné aj večerné cvičenia na jedinečnom mieste - v pravej mongolskej jurte, v ktorej sa prenesieš v čase a dokonale splynieš s okolitou prírodou.

Čakajú ŤA aj precházky v prírode, bylinkový wellness a v prípade záujmu prechádzka po Banskej Štiavnici.


Zavri oči a predstav si dokonalé ticho, nočnú oblohu bez svetelného smogu, cvičenia a rituály, ktoré TI pomôžu spojiť sa so SEBOU a načerpať novú, sviežu energiu ♥️.


My sa už nevieme dočkať, a TY?

Cena zahŕňa:

- ubytovanie na 2 noci v jednej zo štýlovo zariadených izieb (bylinková izba, izba lovca v divočine, farmárska izba z obdobia prvej republiky, koniarska izba, či spálňa v štýle “boho”) na Farme Terra Belá pri Banskej Štiavnici,

- plná penzia počas celého pobytu ( 2 x raňajky, 1 x obed, 2 x večera, snacky a ovocie počas celého dňa),
- sauna a bylinkový wellness,
- magický rituál so soundhealingom
,
- každodenné
cvičenie (BODYART - holistický tréning apelujúci na telo, myseľ aj dušu), meditácie, zvukoterapia.

Cena nezahŕňa:
- dopravu,

- poistenie.


Na pobyt sa treba vopred prihlásiť: