Pre ranné vtáčatá

Holistický tréning apelujúci na telo, myseľ, aj dušu. BODYART je jeden z najpokročilejších cvičebných konceptov našej doby, ktorý ťa naučí vnímať svoje telo a cítiť sa v ňom lepšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým - cez vedomý pohyb a dych. Spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Cvičenie zlepšuje držanie tela, aj spánok. Je silovo a kondične menej náročné, rozvíja predovšetkým mobilitu a zväčšuje rozsah pohybu, preto je vhodné aj pre začiatočníkov. Lekcia pre každého, kto chce cítiť prúdiacu energiu vo svojom tele, a naozaj prežiť a precítiť každý jeden pohyb.

Rýchly a efektívny tréning, ktorý ťa ráno prebudí a naštartuje do nového dňa. Cvičiť budeš komplexné, celotelové cviky, takže za 30 minút precvičíš a posilníš celé telo. Intervalový tréning, ktorý spája dynamické cviky so silovými a statickými. Nechýbajú ani cviky na rozvoj mobility. Intenzívny tréning, ktorý ráno naštartuje tvoj metabolizmus a spaľovanie tukov, nabije ťa energiou. Je účinný a časovo nenáročný. 30 minútovka je tréning pre tých, čo majú málo času, no chcú pre seba urobiť veľa.

Jogová tradícia hovorí, že ráno je ideálne na prax ásan. Ráno ti ponúka nový deň, novú energiu, nové zážitky a každý deň nový začiatok. Ranná JOGA je ideálnym štartom do nového dňa, ak nemáš rada/rád ranný zhon. Nabije ťa pozitívnou energiou, rozhýbe chrbticu i celé telo, naštartuje všetky procesy v tele a umožní ti spojiť sa so sebou. Ranná JOGA nastaví tvoje telo aj myseľ na ideálne fungovanie počas celého dňa.