Pre ranné vtáčatá

Holistický tréning Holistický tréning apelujúci na telo, myseľ, aj dušu. BODYART ťa naučí vnímať svoje telo, spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Princíp cvičenia vychádza z harmónie Yin a Yang (z protikladov). Cvičenie BODYART touch JOGA je zamerané na YIN "časť" nášho "ja". Je silovo a kondične menej náročné, rozvíja predovšetkým mobilitu a zväčšuje rozsah pohybu, preto je táto lekcia vhodná aj pre začiatočníkov. Lekcia pre každého, kto chce cítiť prúdiacu energiu vo svojom tele, a naozaj prežiť a precítiť každý jeden pohyb.

Na tejto lekcii sa spája krásne cvičenie s príjemnou relaxáciou. BODYART ako holistický tréning apelujúci na telo, myseľ, aj dušu ťa naučí vnímať svoje telo, spoznať ho a cítiť sa v ňom lepšie ako kedykoľvek predtým. Kombinuje silu, flexibilitu, mobilitu a dýchacie techniky. Cvičenia budeš vykonávať pomaly, vedome a v kombinácii s dýchaním. Cvičenie plynule prejde do VEDENEJ MEDITÁCIE, ktorá ťa dokonale uvoľní, vyčistí ti hlavu, zrelaxuje telo aj myseľ a pripraví ťa na nový deň.

Rýchly a efektívny tréning, ktorý ťa ráno prebudí a naštartuje do nového dňa. Cvičiť budeš komplexné, celotelové cviky, takže za 30 minút precvičíš a posilníš celé telo. Intervalový tréning, ktorý spája dynamické cviky so silovými a statickými. Nechýbajú ani cviky na rozvoj mobility. Intenzívny tréning, ktorý ráno naštartuje tvoj metabolizmus a spaľovanie tukov, nabije ťa energiou. Je účinný a časovo nenáročný. 30 minútovka je tréning pre tých, čo majú málo času, no chcú pre seba urobiť veľa.

Jogová tradícia hovorí, že ráno je ideálne na prax ásan. Ráno ti ponúka nový deň, novú energiu, nové zážitky a každý deň nový začiatok. Ranná JOGA je ideálnym štartom do nového dňa, ak nemáš rada/rád ranný zhon. Nabije ťa pozitívnou energiou, rozhýbe chrbticu i celé telo, naštartuje všetky procesy v tele a umožní ti spojiť sa so sebou. Ranná JOGA nastaví tvoje telo aj myseľ na ideálne fungovanie počas celého dňa.

Meditácia je v ponímaní budhistov prostriedkom k dosiahnutiu osvietenia, pocitu blaženosti a nirvány. No i technikou, ktorá pomáha zvyšovať koncentráciu a navodzovať pozitivitu. Učí ťa spoznávať samého seba, vnímať svoje vnútorné i vonkajšie ja. Jej hlavnou úlohou je zabezpečiť mysli potrebný myšlienkový odpočinok. VEDENÁ MEDITÁCIA je jednou z najjednoduchších ciest ako začať meditovať a ako trénovať svoju myseľ, dych a vnútorné sústredenie.