Pre pokoj v duši

Holistický tréning apelujúci na telo, myseľ, aj dušu. BODYART je jeden z najpokročilejších cvičebných konceptov našej doby, ktorý ťa naučí vnímať svoje telo a cítiť sa v ňom lepšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým - cez vedomý pohyb a dych. Spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Cvičenie zlepšuje držanie tela, aj spánok. Je silovo a kondične menej náročné, rozvíja predovšetkým mobilitu a zväčšuje rozsah pohybu, preto je vhodné aj pre začiatočníkov. Lekcia pre každého, kto chce cítiť prúdiacu energiu vo svojom tele, a naozaj prežiť a precítiť každý jeden pohyb.

Na tejto lekcii sa spája krásne cvičenie s príjemnou relaxáciou. BODYART ako holistický tréning apelujúci na telo, myseľ, aj dušu ťa naučí vnímať svoje telo, spoznať ho a cítiť sa v ňom lepšie ako kedykoľvek predtým. Kombinuje silu, flexibilitu, mobilitu a dýchacie techniky. Cvičenia budeš vykonávať pomaly, vedome a v kombinácii s dýchaním. Cvičenie plynule prejde do VEDENEJ MEDITÁCIE so ZVUKOTERAPIOU, ktorá ťa ešte viac uvoľní, vyčistí ti hlavu, zrelaxuje telo aj myseľ.

JOGA je prepojenie fyzického s duchovným. JOGU môžeš praktizovať ako fyzické cvičenie na zlepšenie mnohých aspektov svojho tela. JOGA do veľkej miery pracuje s energiami a prepája telo a myseľ, preto sa pravdepodobne časom dostaneš aj k jej duchovnej stránke. JOGA je vnútorná práca, ale i disciplína spojená so sofistikovaným cvičením a dýchaním. Môžeš si u nás zacvičiť dynamickejšiu Vinyasa, či Hatha jogu, ale aj pomalšiu a jemnejšiu jogu.

Jediná lekcia, ktorú u nás celú preležíš. Ide o terapiu zvukom, ktorá zharmonizuje TVOJE vnútro a naladí ŤA na zdravé a prirodzené vibrácie. Pomocou rezonančných nástrojov sa zrelaxuješ, zbavíš stresu, uvoľníš telo aj myseľ, vyrovnáš fyzickú, či psychickú nerovnováhu.  Počas soundhealingu dochádza k aktivácii samoliečiaceho procesu v celom tele na fyzickej, emocionálnej, mentálnej aj duševnej úrovni. Soundhealing je jeden z nástrojov cesty k sebapoznaniu a sebarozvoja, čo ŤA môže priviesť k šťastnejšiemu, zdravšiemu, vedomejšiemu a kvalitnejšiemu životu.