Pre makačov

Jedinečné spojenie tela a mysle, kardia a funkčného tréningu. DEEPWORK je celotelový tréning s vlastnou váhou zameraný nielen na budovanie sily a kondície, ale aj na rozvoj mobility a flexibility. Toto cvičenie formuje postavu, buduje funkčnú silu a telo, ktoré ťa v každodennom živote nesklame v žiadnej situácii. Podstatou funkčného tréningu je podporiť telo vo funkciách, pre ktoré bolo prirodzene stvorené. Komplexný, dynamický a intenzívny tréning, po ktorom sa budeš cítiť plná/ý energie, aj keď máš za sebou poriadnu makačku.

Tréning, ktorý z TEBA dostane maximum. Intenzívny intervalový tréning spájajúci celotelové posilňovacie cvičenia s dynamickými a výdržovými formami. Ak chceš páliť tuky, formovať postavu, mať štíhle, no silné telo, náš intervalový tréning je to pravé. Navyše sa nemusíš obávať, že tento tréning nezvládneš, ani keď si začiatočník, nakoľko každý cvik sa dá vykonávať v rôznych úrovniach obtiažnosti. Cvičiť budeš na SVOJE maximum, aby si vďaka motivácii a podpore od trénera a celej skupiny napredoval/a v rozvoji sily, kondície a mobility. HIITko je tréning, vďaka ktorému sa každý môže stať rýchlejší, silnejší a štíhlejší.

Rýchly a efektívny tréning, ktorý ťa ráno prebudí a naštartuje do nového dňa. Cvičiť budeš komplexné, celotelové cviky, takže za 30 minút precvičíš a posilníš celé telo. Intervalový tréning, ktorý spája dynamické cviky so silovými a statickými. Nechýbajú ani cviky na rozvoj mobility. Intenzívny tréning, ktorý ráno naštartuje tvoj metabolizmus a spaľovanie tukov, nabije ťa energiou. Je účinný a časovo nenáročný. 30 minútovka je tréning pre tých, čo majú málo času, no chcú pre seba urobiť veľa.

Kondičný tréning s prvkami boxu, kde sa naučíš základné techniky, údery a kopy. Je vhodný pre začiatočníkov bez skúseností, aj pre pokročilých, pre mužov, aj pre ženy. Tréning, ktorý ťa fyzicky aj mentálne posunie na inú úroveň. Tréning, ktorý ti dodá sebadôveru a odolnosť. Tréning, na ktorom môžeš nechať všetky svoje problémy a vypustiť stres. Zahŕňa aspekty boxerského tréningu, no nie sparingy, ani súťažné zápasy.