Pre makačov

Jedinečné spojenie tela a mysle, kardia a funkčného tréningu. DEEPWORK je atletický tréning založený na princípoch Yin a Yang, v ktorom ide o vytváranie harmónie medzi protikladmi. Strieda sa napätie a relax, dynamické pohyby a statické výdržové pozície, kardio a silové cvičenia. DEEPWORK je komplexný, dynamický a intenzívny. Tréning, po ktorom sa budeš cítiť plná/ý energie, aj keď máš za sebou poriadnu makačku.

Celotelový tréning zameraný nielen na budovanie sily a kondície, ale aj na rozvoj mobility a flexibility. Cvičiť budeš s vlastnou váhou, aj so závažiami a odporovými gumami. Toto cvičenie formuje postavu a tiež buduje funkčnú silu a telo, ktoré ťa v každodennom živote nesklame v žiadnej situácii. Podstatou funkčného tréningu je podporiť telo vo funkciách, pre ktoré bolo prirodzene stvorené.

Tréning,  ktorý z TEBA dostane maximum. Intenzívny intervalový tréning spájajúci celotelové posilňovacie cvičenia s dynamickými a výdržovými formami. Ak chceš páliť tuky, formovať postavu, mať štíhle, no silné telo, náš intervalový tréning je to pravé. Navyše sa nemusíš obávať, že tento tréning nezvládneš, ani keď si začiatočník, nakoľko každý cvik sa dá vykonávať v rôznych úrovniach obtiažnosti. Cvičiť budeš na SVOJE maximum, aby si vďaka motivácii a podpore od trénera a celej skupiny napredoval/a v rozvoji sily, kondície a mobility. HIITko je tréning, vďaka ktorému sa každý môže stať rýchlejší, silnejší a štíhlejší.

Rýchly a efektívny tréning, ktorý ťa ráno prebudí a naštartuje do nového dňa. Cvičiť budeš komplexné, celotelové cviky, takže za 30 minút precvičíš a posilníš celé telo. Intervalový tréning, ktorý spája dynamické cviky so silovými a statickými. Nechýbajú ani cviky na rozvoj mobility. Intenzívny tréning, ktorý ráno naštartuje tvoj metabolizmus a spaľovanie tukov, nabije ťa energiou. Je účinný a časovo nenáročný. 30 minútovka je tréning pre tých, čo majú málo času, no chcú pre seba urobiť veľa.

Kondičný tréning s prvkami boxu a muay thaï, kde sa naučíš základné techniky, údery a kopy. Je vhodný pre začiatočníkov bez skúseností, aj pre pokročilých, pre mužov, aj pre ženy. Tréning, ktorý ťa fyzicky aj mentálne posunie na inú úroveň. Tréning, ktorý ti dodá sebadôveru a odolnosť. Tréning, na ktorom môžeš nechať všetky svoje problémy a vypustiť stres. Zahŕňa aspekty boxerského tréningu, no nie sparingy, ani súťažné zápasy.

Unikátne spojenie boxu, pilatesu a tanca, ktoré prebieha formou intervalového tréningu. Boxom trénuješ silu, výbušnosť a spaľuješ tuk. Pilates má pozitívne účinky na celkové držanie tela s dôrazom na centrum tela a tanec slúži na uvoľnenie svalstva a dodáva tomuto tréningu nežnosť a eleganciu. PILOXING spája výkon, rýchlosť a obratnosť boxu s tvarovaním a flexibilitou z pilatesu. K tomu sa pridáva zábava vo forme tanečných kreácií.