O štúdiu

FIT.me je priestor pre TVOJE telo, TVOJU myseľ, TVOJU dušu. Priestor kde môžeš nájsť sám/sama seba, byť sám/sama sebou a robiť pre seba to najlepšie. Priestor úcty k TVOJMU telu a lásky k SEBE. PRIESTOR pre TEBA. TVOJ PRIESTOR.

Vo FIT.me nájdeš ten správny tréning pre SEBA. Naše tréningy sú pre TEBA, či už si na začiatku svojej FIT cesty, alebo je pohyb tvojou prirodzenou súčasťou. U nás si vyberieš tréning, ktorý vyhovuje TEBE. TVOJ TRÉNING.

Vo FIT.me si vážime TVOJ čas, lebo vieme, že každý ho má v dnešnej dobe málo. Preto sme radi, že ho chceš stráviť u nás a s nami. Uži si SVOJ čas u nás najlepšie ako vieš. Je to čas pre TVOJE telo, TVOJU myseľ, TVOJU dušu. TVOJ ČAS.

Fit.me je štúdio, ktoré vzniklo z lásky k pohybu. Štúdio pre teba, pre mňa, pre každého. Pre každého, kto sa chce pravidelne hýbať, tešiť, smiať, niečo nové naučiť a neustále posúvať svoje hranice. Nájdeš u nás SKUPINOVÉ LEKCIE, ktoré tvoria gro našej ponuky. Od pomalých, pokojných cvičení, ktoré pohladia telo aj dušu, cez tréningy pre zdravé a funkčné telo, cvičenia pre deti, skrátené lekcie pre zaneprázdnených, až po náročnejšie a silové tréningy, či boxerský tréning.


Nechýbajú ani RANNÉ LEKCIE, keďže ráno považujeme za najdôležitejšiu časť dňa. Špeciálne lekcie, ktoré nie sú zamerané len na fyzické telo, ale aj na naše vnútro, sú VEDENÁ MEDITÁCIA a SOUNDHEALING.


Pre tých, ktorí radšej cvičia v súkromí a/alebo preferujú a potrebujú individuálny prístup, ponúkame aj INDIVIDUÁLNE tréningy, či INDIVIDUÁLNE lekcie jogy, či individuálne MEDITAČNÉ TERAPIE spojené aj so SOUNDHEALINGOM.


Keďže vieme, že jedlo do veľkej miery ovplyvňuje to, ako sa cítime a v akej sme kondícii, poradíme ti aj v oblasti VÝŽIVYSpravíme ti JEDÁLNIČEK NA MIERU, ANALÝZU JEDÁLNIČKA, alebo si môžeš vybrať dlhodobý program spolupráce v podobe NUTRIČNÉHO COACHINGU.


Veľmi radi sa s tebou stretneme aj na našich prednáškach, workshopoch, seminároch, či víkendových kurzoch a akciách.

O našich tréneroch

Silvia Hadeková

Som zakladateľka FIT.me štúdia, ktorú cesty života zaviedli z rodnej Bratislavy do Púchova. Tu som sa rozhodla splniť si svoj sen a založiť svoje štúdio. Milujem pohyb. Preto som si vybrala profesiu, ktorá je s ním nerozlučne spojená. Trénerstvo mi prináša nielen radosť z pohybu, ale aj radosť z toho, že ľudom pomáham prekonávať svoje hranice, vyzerať aj cítiť sa lepšie vo svojom tele. Môžeš si so mnou zacvičiť TABATU A HIIT tréning, 30 minútovky a moje srdcovky DEEPWORK a BODYART. Taktiež sa venujem zvukoterapii (soundhealingu), ktorý si u nás môžeš vychutnať buď ako samostatnú lekciu, alebo ho spájam s BODYARTom na mojej špeciálnej lekcii BODY & MIND. Môžeš tiež na mňa smerovať všetky otázky, pripomienky, prípadné sťažnosti, či pochvaly týkajúce sa štúdia. Rada ti tiež pomôžem v oblasti výživy buď s nastavením, či analýzou jedálnička, alebo vo forme nutričného coachingu. A môžeme spolu cvičiť aj na individuálnych tréningoch.

Ľubka Duháčková

Ľubka ​začala s jogou asi pred 13 rokmi. Joga bola pre ňu hlavne fyzická prax, a až potom nasledoval duchovný aspekt a filozofia s tým spojená. Ako sama hovorí, ten vnútorný pocit po hodine, kedy energia prúdi telom a cítime sa ako z inej dimenzie je nepopísateľný… Ľubka strávila nejaký čas v Indii, Juhovýchodnej Ázii, Thajsku a na Bali, kde sa venovala meditáciam, joge a objavovala jemno-hmotný svet. Zúčastnila sa aj tichej Vipassana meditácie. Nakoniec si odbehla do Manchesteru, kde si spravila učitelský kurz Ashtanga jogy. Venuje sa tiež Yin Fascial Yoge (hĺbková práca s fasciou, našimi emóciami a pocitmi). U nás sa s ňou môžeš stretnúť na kurzoch JOGY, alebo JOGY pre Zdravý chrbát.

Alžbeta Kolenčíková

Okrem toho, že Alžbetka je moja švagriná, je tiež certifikovaná lektorka jogy. S jogou sa stretla v zahraničí, kde posledných 6 rokov žila a zbierala jogové skúsenosti. Prvotne sa viac zameriavala na meditáciu a spirituálnu stránku tohto učenia. Následne sa začala rovnako intenzívne venovať aj fyzickej stránke jogy, ktorá jej ukázala nové obzory a spojila fyzické s psychickým. Najviac vždy inklinovala k tradičným, tisícky rokov starým technikám, no časom prešla na novodobú, modernú jogu, a tak vo svojej praxi spája staré s novým. Dnes sa snaží svoje skúsenosti a pocity, ktoré v nej joga prvýkrát vyvolala, posúvať ďalej a zdieľať s ostatnými. Venuje sa tradičnej Ashtanga joge, Hatha joge, ale i modernej Vinyase a rada tieto jogové techniky kombinuje. Stretneš ju u nás na skupinových lekciách jogy, ale môžeš s ňou cvičiť aj individuálne.

Edko Scholz

Edko ako človek s láskou k pohybu akéhokoľvek druhu, skúšaním nespočetne veľa športov a pohybových aktivít úprimne nemal na začiatku predstavu, čo joga znamená a čo ponúka. Ako sám hovorí, zvedavosť je vlastnosť, ktorú by sme nikdy nemali stratiť. A práve tá ho priviedla na prvú hodinu jogy, kde hneď podľa pocitu vedel, že sa v jeho živote objavilo niečo, čo v ňom zanechalo emóciu, niečo viac, niečo, čo ho chytilo za srdce. Životná/jogová cesta sa u každého z nás rozvíja zo dňa na deň a nemala by nikdy skončiť. Spojením pohybu, dýchania, tela a mysle na podložke cesta iba začína. Svoju prax a štúdium venuje Edko awakening yoge, ktorá všetky spomenuté aspekty v dnešnom svete spája. U nás si s Edkom môžeš zacvičiť Vinyasa JOGU každý druhý utorok o 19:30.

Tomáš Suchánek

Tomáš sa venuje rôznym druhom športu už od malička. Posledných 15 rokov žil v zahraničí, kde získaval rôzne skúsenosti a kvalifikácie. Vždy mal však záľubu v oblasti boxerského umenia, čo ho napokon doviedlo k samotnej certifikácii strikepad trénera. Svoju záľubu má i v otužovaní a dychových cvičeniach, ktoré sa s ním spájajú. Rovnako aj vo fitness, ktorému sa taktiež aktívne venuje. Tomáš je kvalifikovaný fitness inštruktor a svoje znalosti dnes kombinuje a učí. U nás si s ním môžeš zaboxovať na skupinovkách Kondičného BOXU, prípadne na báze individuálnych tréningov.