O štúdiu

FIT.me je priestor pre TVOJE telo, TVOJU myseľ, TVOJU dušu. Priestor kde môžeš nájsť sám/sama seba, byť sám/sama sebou a robiť pre seba to najlepšie. Priestor úcty k TVOJMU telu a lásky k SEBE. PRIESTOR pre TEBA. TVOJ PRIESTOR.

Vo FIT.me nájdeš ten správny tréning pre SEBA. Naše tréningy sú pre TEBA, či už si na začiatku svojej FIT cesty, alebo je pohyb tvojou prirodzenou súčasťou. U nás si vyberieš tréning, ktorý vyhovuje TEBE. TVOJ TRÉNING.

Vo FIT.me si vážime TVOJ čas, lebo vieme, že každý ho má v dnešnej dobe málo. Preto sme radi, že ho chceš stráviť u nás a s nami. Uži si SVOJ čas u nás najlepšie ako vieš. Je to čas pre TVOJE telo, TVOJU myseľ, TVOJU dušu. TVOJ ČAS.

Fit.me je štúdio, ktoré vzniklo z lásky k pohybu. Štúdio pre teba, pre mňa, pre každého. Pre každého, kto sa chce pravidelne hýbať, tešiť, smiať, niečo nové naučiť a neustále posúvať svoje hranice. Nájdeš u nás SKUPINOVÉ LEKCIE, ktoré tvoria gro našej ponuky. Od pomalých, pokojných cvičení, ktoré pohladia telo aj dušu, cez tréningy pre zdravé a funkčné telo, cvičenia pre deti, skrátené lekcie pre zaneprázdnených, až po náročnejšie a silové tréningy. No a novinkou u nás je boxerský tréning.


Nechýbajú ani RANNÉ LEKCIE, keďže ráno považujeme za najdôležitejšiu časť dňa. Špeciálnou lekciou, ktorá nie je zameraná na fyzické telo, ale na naše vnútro, je VEDENÁ MEDITÁCIA.


Pre tých, ktorí radšej cvičia v súkromí a/alebo preferujú a potrebujú individuálny prístup, ponúkame aj INDIVIDUÁLNE tréningy, či INDIVIDUÁLNE lekcie jogy.


Keďže vieme, že jedlo do veľkej miery ovplyvňuje to, ako sa cítime a v akej sme kondícii, poradíme ti aj v oblasti VÝŽIVYSpravíme ti JEDÁLNIČEK NA MIERU, ANALÝZU JEDÁLNIČKA, alebo si môžeš vybrať dlhodobý program spolupráce v podobe NUTRIČNÉHO COACHINGU.


Veľmi radi sa s tebou stretneme aj na našich prednáškach, workshopoch, seminároch, či víkendových kurzoch a akciách.

O našich tréneroch

Silvia Hadeková

Som zakladateľka FIT.me štúdia, ktorú cesty života zaviedli z Bratislavy do Púchova. Tu som sa rozhodla splniť si svoj sen a založiť svoje štúdio. Milujem pohyb. Preto som si vybrala profesiu, ktorá je s ním nerozlučne spojená. Trénerstvo mi prináša nielen radosť z pohybu, ale aj radosť z toho, že ľudom pomáham prekonávať svoje hranice, vyzerať aj cítiť sa lepšie vo svojom tele. Môžeš si so mnou zacvičiť HIIT, STRETCH & FLOW, a CORE & BALANCE tréningy a moje srdcovky DEEPWORK a BODYART. Môžeš tiež na mňa smerovať všetky otázky, pripomienky, prípadné sťažnosti, či pochvaly týkajúce sa štúdia. Rada ti tiež pomôžem v oblasti výživy buď s nastavením, či analýzou jedálnička, alebo vo forme nutričného coachingu.

Eliz Kolenčíková

Okrem toho, že Eliz je moja švagriná, je tiež certifikovaná lektorka jogy. S jogou sa stretla v zahraničí, kde posledných 6 rokov žila a zbierala jogové skúsenosti. Prvotne sa viac zameriavala na meditáciu a spirituálnu stránku tohto učenia. Následne sa začala rovnako intenzívne venovať aj fyzickej stránke jogy, ktorá jej ukázala nové obzory a spojila fyzické s psychickým. Najviac vždy inklinovala k tradičným,  tisícky rokov starým technikám, no časom prešla na novodobú, modernú jogu, a tak vo svojej praxi spája staré s novým. Dnes sa snaží svoje skúsenosti a pocity, ktoré v nej joga prvýkrát vyvolala, posúvať ďalej a zdieľať s ostatnými. Venuje sa tradičnej Ashtanga joge, Hatha joge, ale i modernej Vinyase a rada tieto jogové techniky kombinuje. 

Zuzka Hošová

Zuzku som spoznala vďaka môjmu milovanému DEEPWORKU, keďže je okrem iného inštruktorkou aj tohto cvičenia.  Lásku k športu jej ukázali rodičia, ktorí aktívne športovali. V mladom veku chodila na gymnastický krúžok, hrávala basketbal a neskôr navštevovala aj športovú školu, kde sa venovala plávaniu. Ako inštruktorka začínala Jumpingom, ku ktorému sa neskôr pridal Piloxing. Ten ju očaril hlavne ladnosťou pohybov, ale aj výbušnosťou, ktorú predstavuje box. Postupne sa dostala aj k ďalším cvičeniam ako DEEPWORK, funkčné tréningy, Pound, či Pilates, vďaka ktorým je známa po celom okolí. U nás sa s ňou môžeš stretnúť na Piloxingu. Je certifikovanou Elite Piloxing Inštruktorkou a toto cvičenie je jej srdcová záležitosť.  

Katka Katerinčinová

Katka pôsobí ako Zumba inštruktorka v Považskej Bystrici a Udiči viac ako 8 rokov. Zumba je jej vášňou, miluje tanec aj fitness. No a jedno aj druhé dokopy zažiješ na jej hodinách ZUMBY, kde si prídu na svoje milovníci fitness štýlu, ale potešia sa aj tí, ktorí radi hýbu bokmi na krásnu latino hudbu. Okrem latino tancov ako sú salsa, bachata, merengue, reggaeton, cumbia atď. zaraďuje Katka do svojich hodín aj výbušné kombaty, vďaka ktorým si krásne vyformuješ postavuNa jej hodine dokážeš spáliť viac ako 400 kalórií, rozbúcha sa TI srdiečko do tej správnej frekvencie a urobíš viac ako 5200 krokov. A čo je na tom najlešpie?? Stále budeš mať pocit, že sa bavíš.

Janka Kolesárová

Šport a hlavne tanec je Jankinou vášňou už od detstva. K Zumbe sa dostala asi pred 12timi rokmi, kedy sa do tohto fitnes programu zamilovala. V zahraničí, kde Janka dlhodobo žila, absolvovala takmer všetky kurzy Zumba fitnes, ktoré sú k dispozícii, napr. Aqua Zumba, Kids Zumba, Gold Zumba, ako aj kurz Aerobiku či Kangoo Jumps. Momentálne je Janka na materskej dovolenke, no veríme, že čoskoro sa s ňou opäť budeš môcť stretnúť na DETSKEJ ZUMBE, kde sa deti sa vyskáču, vytancujú na chytľavú hudbu a vybijú energiu, alebo na ZUMBA PARTY pre dospelých.

Ľubka Duháčková

Ľubka ​začala s jogou asi pred 13 rokmi. Joga bola pre ňu hlavne fyzická prax, a až potom nasledoval duchovný aspekt a filozofia s tým spojená. Ako sama hovorí, ten vnútorný pocit po hodine, kedy energia prúdi telom a cítime sa ako z inej dimenzie je nepopísateľný… Ľubka strávila nejaký čas v Indii, Juhovýchodnej Ázii, Thajsku a na Bali, kde sa venovala meditáciam, joge a objavovala jemno-hmotný svet. Zúčastnila sa aj tichej Vipassana meditácie. Nakoniec si odbehla do Manchesteru, kde si spravila učitelský kurz Ashtanga jogy. Venuje sa tiež Yin Fascial Yoge (hĺbková práca s fasciou, našimi emóciami a pocitmi). U nás sa s ňou môžeš stretnúť na kurzoch JOGY, alebo si ňou zacvičiť jej špeciálne lekcie  JOGY - MOON Sequence & Sunshine Sequence.