Kurz TVÁROVEJ JOGY

Nauč sa starať o svoju tvár.

Sobota 24.09.2022
14:00 - 16:30
   
Cena workshopu: 35 Eur.

Pozývame ŤA na WORKSHOP TVÁROVEJ JÓGY s KATKOU.

Prečo by si si na workshop tvárovej jógy mala vybrať práve KATKU?

* Ako lektorka a trénerka tvárovej jógy pôsobí už 3 roky v každodennom kontakte s klientkami, vďaka čomu má obrovské skúsenosti v praxi. Opravili spolu nejednu tváričku.
* Vzdeláva sa v tejto oblasti od najlepších, učí sa stále nové cviky a kombinácie a pridáva do hodín aj rôzne druhy masáži, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tvárovej jógy.
* Sama si prešla cez rôzne chyby pri cvičení, na ktoré vie dnes upozorniť a pri jej trojročnej praxi so ženami na hodinách naživo vie poradiť, naučiť presnú techniku a vyhnúť sa chybám hneď na začiatku.

Čo sa na WORSHOPE naučíš?

* Ako správne sedieť, správne chodiť, držať telo, ústa, jazyk.
* Ako sa rozcvičiť, odblokovať a uvoľniť krčnú chrbticu.
* ZÁKLADNÉ CVIKY a ich rôzne VARIANTY na celú tváričku.
* Rôzne druhy AUTOMASÁŽE.

Čo si z WORKSHOPU odnesieš?

* Brožúrku so všetkými základnými cvikmi, s fotkami cvikov a ich presným popisom.
* Link s inštruktážnym videom pre začiatočníkov, so všetkými cvikmi, ktoré sme sa na workshope naučili. Budeš ho mať k dispozícii 30 dní.
* Možnosť v prípade záujmu pokračovať v cvičení pravidelne online.

Workshop vedie KATKA.

O Katke:

Katka tento rok oslávi 47 rokov. Tvárovú jógu začala učiť až po skoro 8 ročnej praxi a výsledkoch na vlastnej tvári. Začínala v roku 2013 podľa vtedy dostupnej literatúry, ale až keď začala cvičiť s Ivetkou Štecovou, tak jej cvičenie dostalo tú správnu a pravidelnú formu. Dnes už pozná viac ako 150 rôznych cvikov a kombinácií, na všetky svaly na tvári a krku. Začínala v čase, kedy jej tvár bola  vo veľmi  zlej kondícii (výsledok trápenia, stresu a starostí). Musela ju opraviť, nanovo poskladať, musela zdvihnúť kontúry a naplniť líčka, uvoľniť napätie z tváre. Prešla cez rôzne techniky cvičenia. Dnes už vie, čo funguje a ako je potrebné cvičiť, aby cvičenie malo efekt. Katka sa učí sa od svetových lektorov. Do svojich hodín zaraďuje staršie cviky, ale aj úplne novinky. Učí žienky, aby vnímali seba, svoju tvár, aby cvičili intuitívne a správne. Do cvičenia je potrebné zapájať svoju myseľ a dušu. Bez koncentrácie cvičenie nemá taký efekt. To všetko ŤA môže naučiť.

Na workshop je potrebné sa vopred prihlásiť:*

* Po prihlásení ti zašleme na tvoj email platobné údaje. Miesto na workshope bude rezervované po uhradení platby.