Kurz Jogy

Joga štyroch elementov – voda, vzduch, zem a oheň.

Utorok
19:30 - 20:30

06.06. - 27.06.2023
4 lekcie

Cena kurzu: 28 Eur.

Pozývame ťa na ďalší, tentokrát skrátený 4 TÝŽDŇOVÝ KURZ JOGY - Joga štyroch elementov.

Štyri elementy, štyri živly–
voda, vzduch, zem a oheň. Každý týždeň sa budeme venovať jednému elementu, pričom si treba uvedomiť, že navzájom tvoria celok. Každý z nás má všetky 4 elementy/živly v sebe, ale jeden je dominantný viac a iný menej.

Každú lekciu začneme krátkou meditáciou, napojíme sa na energiu daného elementu a v prepojení s ňou si užijeme fyzický pohyb. 

Spojíme YIN jogu s YANG aktívnejším aspektom jogy. Prebudíme naše hravé a kreatívne JA a pritom prirodzene vytvoríme priestor na uvoľnenie nášho jedinečného fyzického tela - a začneme preprogramovávať našu milovanú fasciu. Jemnú pavučinku - náš interný hard drive zážitkov, v ktorej sme celí obalení a ktorou je naše telo popretkávané od hlavy až po päty. Bude to hra!

Aktívnejšia Vinyasa a prechody sú popretkávané YIN statickým ponorením sa do danej pozície, kde sa na hlbšej úrovni dejú zmeny na  fyzickej aj psychickej úrovni. Na záver stíšime zmysly a hĺbkovo zrelaxujeme naše telo.


Kurz vedie ĽUBKA.

Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť:*

*Po prihlásení ti zašleme na tvoj email platobné údaje. Po zaplatení kurzu máš rezervované miesto na všetky dátumy, v ktorých kurz prebieha. V prípade, že sa niektorej lekcie kurzu nemôžeš zúčastniť, je nám ľúto, no nie je možné si lekciu nahradiť v inom termíne, keďže jednotlivé lekcie na seba nadväzujú. Absenciu nie je možné nahradiť na inom kurze, či na hodine jogy.