Kurz DO FORMY!

Cvičenie, jedálniček, optimalizácia spánku.

Streda
17:00 - 18:00

10.05. - 28.06.2023

Cena kurzu: 62 Eur.
8 lekcií

Dostaň sa pred letom DO skvelej FORMY s našim novým 8 - týždňovým Kurzom DO FORMY!

Čaká ťa cvičenie s vlastnou váhou vo vysokej intenzite, vďaka ktorému nakopneš svoj metabolizmus a spaľovanie. Komplexné cvičenia s ktorými precvičíš celé telo, no každá lekcia z kurzu bude špeciálne zameraná na konkrétnu partiu tela - brucho, zadok, stehná, paže... Budeš cvičiť dynamické kardio, aj silové cviky, ktoré ti pomôžu pri formovaní postavy. 

Okrem toho od nás dostaneš inšpiratívny jedálniček zložený zo zdravých, chutných a jednoduchých jedál, ktoré si zároveň môžeš prispôsobovať podľa vlastnej chuti. Tento jedálniček TI pomôže sa dostať zo začarovaného kruhu diét a naučí ťa, že aj zdravá strava môže byť chutná a pestrá.

Keďže spánok je pri chudnutí rovnako dôležitý ako cvičenie a strava, budeme sa venovať aj jeho optimalizácii. Ako a prečo TI spánok môže pomôcť pri chudnutí, čo všetko ovplyvňuje jeho kvalitu, a čo robiť pre zlepšenie spánku, sa dozvieš v našich TIPOCH, ktoré vrámci kurzu dostaneš a môžeš s nami konzultovať.

Kurz vedie SILVIA.

Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť:*

*Po prihlásení ti zašleme na tvoj email platobné údaje. Po zaplatení kurzu máš rezervované miesto na všetky dátumy, v ktorých kurz prebieha. V prípade, že sa niektorej lekcie kurzu nemôžeš zúčastniť, je nám ľúto, no nie je možné si lekciu nahradiť v inom termíne, keďže jednotlivé lekcie na seba nadväzujú. Absenciu nie je možné nahradiť na inom kurze, či lekcii.