Čaro Svätojánskej noci

Synergia tela, mysle a srdca.

Piatok 23.06.2023
18:00 - 20:00
Cena workshopu: 32 Eur.

Zaži, ako sa pohyb prostredníctvom fasciálnej jogy, dynamického špirálovania a čchi-kungu (Qi-Gong) stretáva s tvorivým vyjadrením pomocou kresby, aby v TEBE vytvoril hlbokú transformáciu a stelesnil novú verziu TEBA. Priestor a čas na stretnutie so sebou samým v čistej prirodzenej podobe a forme, kde môžeš vyprázdniť svoj pohár,  a stať sa ľahkou, vyrovnanou, šťastnejšou bytosťou s novým pohľadom na život.

Dvojhodinový zážitok začína jemným flow a QiGongom na uvoľnenie tela, aby sa zrelaxovalo, otvorilo. Myofasciálnou jogou a špeciálnymi loptičkami uvoľníš hlbšie tkanivá a svaly, napätie v oblasti panvy, hrudníka, chrbta, rozprúdiš stagnujúci tok živín. Potom sa jemne ponoríš hlbšie do svojho vnútra, aby si sa energetickou cestou vedomia spojil/a so svojou múdrosťou, túžbami, snami a nakoniec necháš svoje srdce prehovoriť farbami a kresbami. Dovolíš si pustiť to, čo už nechceš a nemusíš mať vo svojom živote a uvoľníš priestor na to, aby prišlo niečo lepšie, to po čom túžiš a mohol nastať reset.

Poď zažiť aké to je, keď vypneš hlavu, zostúpiš do srdca a zažívaš vnútornú rovnováhu a harmóniu.

Nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť s kreslením, či jogou, avšak ak máš nejaké zdravotné ťažkosti, konzultuj ich s nami pred účasťou na tomto workshope.

Workshop vedie ĽUBKA.

Na workshop je potrebné sa vopred prihlásiť: