Kurz JOGY

Joga s ľahkosťou pohybu.

Pondelok
19:30 - 20:45

20.03. - 08.05.2023
8 lekcií

Cena kurzu: 68 Eur.

Pozývame ťa na 8 TÝŽDŇOVÝ KURZ JOGY - Joga s ľahkosťou pohybu s Ľubkou.

Tento kurz je zameraný na objavenie ľahkosti pohybu, uvoľnenie svalstva, stuhnutých oblastí a zlepšenie celkového držania tela, fyzickej sily a mobility. Spája v sebe YIN JOGU s dynamickými aspektami Vinyasa JOGY.

Zabavíme sa! A to nielen s myofasciálnými loptičkami a blokmi, ale hlavne pohybom. Fascia - jemná pavučina v ktorej prúdi voda a kyselina hyaluronová - je naša interná pamäť zážitkov, v ktorej sme celí obalení a ktorou je naše telo popretkávané od hlavy až po päty. Začneme ju uvoľnovať a prepisovať jej pohyb a interakciu s inymi tkanivami, kĺbmi a svalmi.

Objav vnútorný pokoj, harmóniu a ľahkosť pohybu svojho tela. Toto je holistický prístup, ako sa pevne ukotviť do svojho tela a využiť svoj potenciál v tele, ktoré máš tu a teraz.

Vítaný je každý. Či už cvičíš jogu a chceš si zlepšiť mobilitu, si aktívna bytosť so zníženou flexibilitou, chceš sa lepšie cítiť, či zmierniť bolesť v tele.

Predchádzajúca jogová prax je vítaná, no nie je podmienkou.

Kurz vedie ĽUBKA.

Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť:*

*Po zaplatení kurzu máš rezervované miesto na všetky dátumy, v ktorých kurz prebieha. V prípade, že sa niektorej lekcie kurzu nemôžeš zúčastniť, je nám ľúto, no nie je možné si lekciu nahradiť v inom termíne, keďže jednotlivé lekcie na seba nadväzujú. Absenciu nie je možné nahradiť na inom kurze, či na hodine jogy.