FITPOBYT na Malte

Tvoja aktívna dovolenka pri mori, plná endorfínov a slniečka.

Termín:
18.09. - 23.09.2023
Cena: 819 Eur*
*plus cena letenky

Leto ešte len začína a my sme si už pre TEBA pripravili výborný spôsob, ako si ho ešte trochu predĺžiť.

FIT dovolenka na Malte koncom SEPTEMBRA môže byť tou čerešničkou na záver. Pobyt na krásnom ostrove plnom jedinečných miest na spoznávanie SEBA a tohto malebného kúska zeme uprostred stredozemného mora. Výlet za oddychom spojený s pohybom. Ubytovanie v súkromnej vile s bázénom a výhľadom na more. Čakajú ťa rôzne cvičenia pri bazéne, alebo na pláži, ráno i večer, ľahké behy popri mori, soundhealing, jogový workshop, spoločný výlet za príjemným, teplým pieskom a debaty pri osviežujúcom drinku a západe slnka.

Predstav si ako si sadneš si na podložku, zhlboka sa nadýchneš a necháš sa viesť. Dýchaš morský vzduch, medituješ. Deň začínaš napríklad rannou tabatou alebo jogou. Potom doplníš energiu chutnými raňajkami a pobalíš sa na pláž. Ďalší deň oddychuješ pri bazéne, alebo spoznávaš ostrov. Podvečer sa opäť posadíš na podložku, kde ťa čaká ďalšia dávka endorfínov. Napokon sa už len pohodlne usadíš, do ruky si vezmeš drink. Večery plné smiechu a babských debát na záver dňa.

Páči sa ti táto predstava? Tak neváhaj a pridaj sa k nám :)

Venuj čas sebe, svojmu blahobytu. Poď si s nami oddýchnuť a načerpať novú, sviežu energiu ♥️.


Teší na TEBA Sisa & Eliz.

Cena zahŕňa:

- ubytovanie na 5 nocí v súkromnej vile s bazénom,
- 5 x raňajky + pitná voda a ovocie počas celého pobytu,
- transfer z letiska ana letisko (v destinácii),
- jeden spoločný výlet,
- aktívny program, ktorý zahŕňa cvičenie (joga, BODYART, DEEPWORK, funkčný tréning, tabata), meditácie, zvukoterapiu, beh a jogový workshop.


Cena nezahŕňa:
- letenky, momentálne v cene cca. 150 Eur spiatočne, no cena sa môže v čase meniť (v prípade potreby vieme samozrejme pomôcť s kúpou letenky),
- poistenie,
- v prípade záujmu lekcie SUP, alebo sufovania.

Na pobyt sa treba vopred prihlásiť najneskôr do 31.07.2023: