Workshop: Práca s emóciami.

Ako si emóciu užiť, prežiť a nechať ísť, keď nám už neslúži.

Nedeľa 03.12.2023
15:00 - 17:00

Cena workshopu: 29 Eur.

Pozývame ŤA na workshop zameraný na prácu s emóciami. Emócie hýbu svetom, keďže sme emočné tvory. Sú našou denno dennou súčasťou. Raz sa radujeme, niekedy sme nahnevaní, inokedy možno smutní.

Niekedy možno nevieme povedať, prečo sa ten druhý tak a tak chová, a práve preto je dobré spoznať rozličné prejavy emócií.

Na workshope si prejdeme jednotlivými emóciami. Povieme si o ich dopade na naše telo. Aj to, ako predísť chorobám, ak prácu s emóciami správne uchopíme. Staré grécke slovné spojenie hovorí o psyché (myseľ) a soma (telo), a presne o tomto prepojení mysle a tela bude náš workshop. Dozvieš sa tiež, ako sa nespracované emócie somatizujú (prejavujú) v podobe chorôb na tele. Nie nadarmo sa hovorí, že “každá choroba má počiatok v hlave”.

Tešíme sa na TEBA.

Workshop vedie ZLATICA ŽÁRSKA.

O Zlatici:

Zlatica Žárska  má vyštudované 4-ročné štúdium funkčnej psychosomatiky, vedie psychosomatické terapie s deťmi aj dospelými. Lektoruje v programe životológia, ktorý slúži pre mládež. Vedie online kurz zameraný na sebarozvoj a prácu s deťmi. Pracovala v súkromnej základnej alternatívnej škole zameranej najmä na prácu s emóciami. Viac si o Zlatici a jej práci môžeš pozrieť na jej Instagrame @spritomni.sa

Na workshop je potrebné sa vopred prihlásiť:*